Mobilusis telefonas lietuviams – neatsiejamas pagalbininkas meilės reikaluose

Verslas

2015.02.14

Autorius: BZN start

Temos: .

Mobilusis telefonas lietuviams – neatsiejamas pagalbininkas meilės reikaluose

Mobilieji telefonai tiek įsiliejo į lietuvių kasdieninį gyvenimą, kad tapo pirmuoju pagalbininku ir meilės reikaluose. Asmeninio archyvo nuotr.

Mobilieji telefonai tiek įsiliejo į lietuvių kasdieninį gyvenimą, kad tapo pirmuoju pagalbininku ir meilės reikaluose. Bendrovės „Bitė Lietuva“ atlikta apklausa parodė, kad lietuviai telefonu ne tik įsimyli ir prisipažįsta meilėje, bet neretai ir nutraukia santykius.

Kaip rodo apklausos rezultatai, 65 proc. apklaustųjų yra išgirdę meilės žodžius telefonu ir net 71 proc. yra patys prisipažinę savo simpatijai trumpųjų žinučių pagalba. Be to, daugiau nei pusei (55 proc.) tyrimo dalyvių trumposios žinutės padėjo užmegzti ir naujas pažintis.

 

Ne paslaptis, kad jaunesnės kartos atstovai kur kas aktyviau meilės reikalams pasitelkia išmaniuosius įrenginius.

A. Mickevičius

 

„Išmaniosios technologijos visapusiškai įsitvirtino mūsų gyvenime. Nieko nuostabaus, juk daugiau nei 60 proc. mūsų parduodamų telefonų – išmanieji, o mobiliuoju internetu naudojasi daugiau nei 40 proc. mūsų klientų. Ne paslaptis, kad jaunesnės kartos atstovai kur kas aktyviau meilės reikalams pasitelkia išmaniuosius įrenginius“, – sako Arūnas Mickevičius, bendrovės „Bitė Lietuva“ privačių klientų segmento rinkodaros vadovas.

Pavyzdžiui, dauguma 18-25 metų dailiosios lyties atstovių (74 proc.) užmezga naujas pažintis trumpųjų žinučių pagalba, tuo tarpu vaikinai tai daro kiek santūriau (66 proc.). Taip pat šio amžiaus merginos (75 proc.) kur kas dažniau nei vaikinai (50 proc.) mobiliuoju telefonu naudojasi kaip priemone gauti ir siųsti prisipažinimus meilėje.

Kartais meilės žinutės nukeliauja ne tiems, kam buvo skirtos

Apklausa atskleidė, kad kartais neišvengiama nesusipratimų – 44 proc. respondentų nurodė, kad buvo atsidūrę situacijoje, kai per klaidą nusiuntė ar gavo ne tam adresatui skirtą meilės žinutę.

Tiesa, nors pasaulinės tendencijos rodo, jog vis dažniau skambučiai pakeičiami trumposiomis žinutėmis, tyrimas parodė, kad lietuviai neteikia pirmenybės tik vienam komunikacijos būdui ir savo simpatiją drąsiai reiškia tiek skambučiais, tiek žinutėmis. Kurios nors vienos priemonės neišskyrė 26 proc. respondentų, o išskirtinai skambučiams pirmenybę teikia 14 proc., trumposioms žinutėms – 31 proc. apklausos dalyvių. Dar trečdalis savo jausmus yra linkę reikšti kitaip.

Telefonas gelbsti ir skiriantis

Tyrimas parodė, kad nemaža dalis apklaustųjų lietuvių, norėdami nutraukti romantiškus santykius, griebiasi mobiliojo įrenginio. Skambučiu ar trumpąja žinute santykius yra nutraukę 44 proc. apklausos dalyvių. Moterys (46 proc.) šį metodą naudoja šiek tiek aktyviau nei vyrai (39 proc.).

Vasario pradžioje Bendrovė internetu apklausė daugiau nei 500 įvairaus amžiaus respondentų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.