...

Marcusas de Maria žino paslaptį, kaip tapti turtingam

Verslas

2014.10.20

Autorius: Gražina Vincel

Temos: , .

Marcusas de Maria žino paslaptį, kaip tapti turtingam

Marcusas de Maria - multimilijonierius mokymų treneris. Organizatorių nuotr.

Ar norėtumėte būti turtingas? Tai įmanoma. Tiesiog reikia išsikelti tikslus, pakeisti savo mąstymą ir pirmyn! Tokia jūsų sėkme neabejoja milijonierius Marcusas de Maria, laikomas vienu geriausių tarptautinio lygio trenerių. Netrukus jis lankysis ir Lietuvoje.

Nors M. de Maria dabar yra multimilijonierius, bet visai neseniai jo gyvenimas nesiskyrė nuo kitų. Jis prisimena, kaip dar prieš kelerius metus miegodavo pas savo brolį ant grindų užsiklojęs miegmaišiu, o praėjus šešiems mėnesiams suprato, kad taip daugiau tęstis nebegali. Tad pradėjo lankyti seminarus siekdamas išmokti pakeisti savo mąstymą. Tiesa, kitaip nei dauguma, M. de Maria ne tik sėdėjo ir klausėsi, bet pasisėmęs įkvėpimo pradėjo veikti.

Jeigu galvoji kaip turtingieji, pradėsi elgtis kaip jie. Ir jei taip padarysi, pasieksi tokių pačių rezultatų.

M. de Maria

Žinoma, kartais įkvėpimas ne iškart atneša norimą laimę. Milijonierius pasakoja, kad jo pirmas bandymas investuoti tapo tikra katastrofa. Vyras buvo karštai įsitikinęs naujos idėjos sėkme, tad per daug nemąstęs kreipėsi į savo draugus bei artimuosius ir pasiskolino reikalingus 100 tūkst. svarų, mat savų tokių didelių turtų dar neturėjo. Štai tada sėkmė ir nusisuko – investavus šią sumą įmonės vadovas pabėgo palikdamas būsimąjį milijonierių skęsti skolose. Tada jam liko tik vienas pasirinkimas: pasiduoti arba prisiimti atsakomybę ir kautis toliau. M. de Maria pasirinko pastarąjį kelią: susisiekė su išradėju, surinko daugiau pinigų ir įkūrė naują įmonę. Praėjus trejiems su puse metų bandymas davė vaisių – įmonė buvo parduota už 9 mln. svarų.

Pats milijonierius prisipažįsta, kad bandė kuo ilgiau išvengti darbo, o studijas baigė tik tada, kai jam suėjo 28 metai. Bet tai nesutrukdė įgyvendinti savo gyvenimo kredo: „Kiekvienas gali pasiekti savo tikslus.“ Tiesa, vyras pabrėžia, kad iš pradžių reikia juos turėti, o tada lieka tik pakeisti savo mąstymą. Būtent pastarasis ir sudaro 80 proc. sėkmės, įsitikinęs M. de Maria.

„Jeigu galvoji kaip turtingieji, pradėsi elgtis kaip jie. Ir jei taip padarysi, pasieksi tokių pačių rezultatų. Taigi, jei nori būti turtingas, stenkis, kad tave suptų kuo daugiau turtingų žmonių“, – pataria jis.

Mokymų treneris taip pat primena, kad šiuo metu informacijos greitis smarkiai pasikeitęs, tad svarbu rasti raktą, kaip iš to gauti kuo daugiau naudos. Pavyzdžiui, ar socialiniai tinklai „Facebook“, „Twitter“ yra tiesiog būdas susisiekti su kuo daugiau žmonių, o gal tai galimybė pasiekti savo tikslų? Ar internete pasklidę virusiniai vaizdo įrašai skirti suteikti savo gyvenimui pakilių emocijų, o gal tai yra mokymosi būdas pasiekti savo tikslų? M. de Maria neabejoja, kad dabar svarbiausia susitelkti.

Jo mintis galėsite išgirsti artėjančioje konferencijoje.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.