...

LOGIN 2014 Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose

Verslas

2014.04.14

Autorius: BZN start

Temos: .

LOGIN 2014 Lietuvos interneto apdovanojimai – jau laimėtojų rankose

Pretendentai į apdovanojimus buvo vertinami pagal idėjos novatoriškumą, originalumą, progreso skatinimą, efektyvų jos pritaikymą bei funkcionalumą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį projekto pateikimą Organizatorių nuotr.

Dvi dienas trukusią progreso konferenciją LOGIN 2014 vainikavo menų fabrike „Loftas“ įvykę Lietuvos interneto apdovanojimai ir vakarėlis kodiniu pavadinimu „LOGOUT“. Baigiamajame renginyje paskelbti 2014 metų labiausiai Lietuvos interneto plėtrai nusipelnę asmenys ir didžiausio pripažinimo sulaukę projektai: 18 pagrindinių ir 24 papildomų kategorijų laimėtojai. Nugalėtojams įteiktos specialios LOGIN statulėlės bei rėmėjų prizai. Geriausiais juos išrinko interneto vartotojai bei vertinimo komisija, sudaryta iš praėjusių metų LOGIN interneto apdovanojimų nugalėtojų.

„Lietuvos interneto apdovanojimai“ šiemet vyko dviem etapais: pirmiausia Login.lt interneto svetainėje vienoje ar keliose kategorijose buvo galima siūlyti savo mėgstamas įmones, projektus, žmones ar judėjimus, taip pat balsuoti už jau esamus. Antrojo etapo metu vyko uždaras balsavimas – daugiausia internautų simpatijų sulaukusius dalyvius atskirai vertino komisija, sudaryta iš praėjusių metų apdovanojimų laimėtojų. Pretendentai į apdovanojimus buvo vertinami pagal idėjos novatoriškumą, originalumą, progreso skatinimą, efektyvų jos pritaikymą bei funkcionalumą, pasiektus tikslus ir rezultatus bei vizualinį projekto pateikimą. Kai kuriose kategorijose apdovanojimų komisija nusprendė nerinkti nugalėtojų dėl per mažo balsavimo aktyvumo ar nominuotų projektų, neatitinkančių vertinimo kriterijų.

Balandžio 10-11 dienomis vykusi progreso konferencija LOGIN šiais metais buvo organizuojama jau 8-ąjį kartą. Didžiausia interneto tendencijų konferencija Baltijos šalyse savo istoriją pradėjo 2007 m., o šiemet sulaukė daugiau nei 3500 lankytojų, kuriems buvo atviros net 7 salės, skirtos pranešimams ir renginiams. Apdovanojimuose ir baigiamajame renginyje „LOGOUT“, kurio pagrindinis partneris yra Mykolo Romerio universitetas, dalyviai galėjo pirmieji įvertinti specialią ir dar negirdėtą „NO DJS“ programą.

Pagrindinių nominacijų laimėtojai:

Metų starto titulą pelnė nauja interaktyvi auditorijų apklausų sistema „IQ Polls“, kuri leidžia realiu metu gauti auditorijos nuomonę ir ją pateikti skaidrėse grafiškai.

Metų žmogumi internete šiais metais tapo Algimantas Čekuolis, su savo žiūrovais pasiryžęs bendrauti ir virtualioje erdvėje – socialinio tinklo „Twitter“ platformoje.

Metų elektroninio naujienlaiškio titulą laimėjo sporto ir sveikatingumo klubo IMPULS platinamas naujienlaiškis.

Per pirmas dvi paskelbimo dienas virusinis filmukas „We Are Happy from Vilnius“ surinkęs per 100 000 peržiūrų „YouTube“ kanale ir tapęs tikru virusiniu reiškiniu, nusipelnė ir Virusinės kampanijos titulo.

Mobiliojo tinklalapio ar projekto titulą pelnė – „Danske Bank“ mobilūs mokėjimai, kurie palengvino kasdienius vargus – atlikti pervedimui dabar užtenka naudotis mobiliųjų mokėjimų paslauga ir žinoti draugo telefono numerį.

Geriausiu Žaidimu mobilioje aplinkoje išrinkta „ABC knygelė 3D“, kuri rekomenduojama 2–6 metų amžiaus vaikams ir yra išleista lietuvių ir anglų kalbomis.

Mobiliosios programėlės prekės ženklui titulą pelnė „Viena sąskaita“, sukūrusi aplikaciją, kuria galima apmokėti savo sąskaitas.

Geriausia Mobiliąja programėle tapo „Vinted/Mano drabužiai“, savo programėle siūlantys ne tik atrasti drabužius, juos fotografuot, iškart talpint pardavimui ar mainams, bet ir bendrauti forume ar asmeninėmis žinutėmis.

Trofėjus už Inovaciją socialinėje erdvėje atiteko į Tinklalaidės „Auksiniai berniukai“ herojų rankas, kurie savo nereguliariai pasirodančioje tinklalaidėje žarsto patarimus verslui, ūkiui ir kitas idėjas.

Šių metų Memo titulą gavo „Loreta, Senis ir Jūra“ – populiariausias su Seimo pirmininke L. Graužiniene susijusių „memų“ šaltinis, įsikūręs socialiniame tinkle „Facebook“.

Socialinio tinklo „Facebook“ geriausio puslapio nugalėtoju tapo socialinis projektas „We Love Lithuania“, savo paskyroje besidalinantis Lietuvos vaizdais.

Statulėlė už geriausią Renginį, tiesioginę transliaciją atiteko „TEDx Vilnius 2014“ konferencijai.

Laurai už šių metų geriausią BLOG‘ą, asmeninį tinklalapį iškeliaus Geležinei Lapei.

E-paslaugos, produkto tinklalapis apdovanojimas įteiktas projektui Lėkštė.lt, didžiausiai maisto į namus užsakymo platformai Lietuvoje.

Geriausios Interneto svetainės vardą gavo „Biržų duona“, kurie savo puslapį pritaikė mobiliems ir planšetiniams įrenginiams.

Įspūdingiausiu Interneto svetainės dizainu pripažintas „4MOON Boutique“, kurie savo svetainės kategorijas suskirstė pagal mėnulio fazes.

iVilnius.lt įvertintas kaip geriausias žiniasklaidos projektas ar tinklapis. Vilniaus miesto gidas, kuriame skelbiama informacija apie Vilnių, lankytinas vietas, miesto žmones, renginius, restoranus, akcijas ir kitas įdomybes.

Apdovanojimas už sukurtą Bendruomenių tinklapį atiteko „Startup Lithuania“ – startuolių buveinei, kur jie gali rasti visas naujienas, renginių kalendorių, duomenų bazę ir kitą naudingą informaciją.

Ne pagrindinių kategorijų laimėtojai:

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.