...

Kokias priklausomybes turi visi verslininkai ?

Verslas

2016.10.28

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

Kokias priklausomybes turi visi verslininkai ?

Prieš susergant priklausomybe nuo sėkmės, pirmiausia reikia tapti priklausomam nuo tikėjimo. pexels.com nuotr.

Jūs stebitės, ar tikrai? Mes jums atsakome – taip, be jokios abejonės. Tik šį kartą jokių kalbų apie priklausomybes nuo kofeino, nikotino ar kitų medžiagų. Šį kartą – apie tai, kad sėkmė bei tai, kaip jos siekiama, irgi yra priklausomybė.

Prieš pradedant kalbėti apie tai, kad priklausomybė nėra vien neigiamą reikšmę turintis terminas, reikėtų aptarti vieną mažiausiai teigiamą. Yra verslininkų, kurių priklausomybė – pinigai. Tačiau sėkmės lydimi šios srities, kuri netelpa į profesijos rėmus, atstovai jums pasakys, kad verslas sekasi tada, kai juo užsiimi ne dėl eurų ar dolerių, o dėl tikėjimo savo idėja ir noro truputį pakeisti pasaulį.

Prieš susergant priklausomybe nuo sėkmės, pirmiausia reikia tapti priklausomam nuo tikėjimo. Mintis, kad tai, ką trokšti įgyvendinti, bus naudinga ne tik tau ir galbūt netgi pakeis kieno nors gyvenimą, nesunkiai užvaldo sąmonę. Paprastai perėjus į kitą priklausomybių lygmenį ši mintis pasitraukia į antrą planą, tačiau nėra galutinai pagydoma.

Tuomet susergama darboholizmu. Pradžioje tai pasireiškia aktyviomis verslo partnerių, investuotojų paieškomis. Vėliau verslininkas gali praleisti daug laiko be savaitgalių, atostogų, miego, maisto, kad jo idėja kuo greičiau taptų realybe, o pastangos duotų vaisių.

Maksimalizmas – taip pat priklausomybė. Kai verslas stabilus, pradeda nešti pelną, atsiranda poreikis jį plėsti. Nauji produktai ir paslaugos vietos rinkoje arba eksporto užmojai. Kadangi pasaulis globalėja (medijų teoretikas M. McLuhanas tai ironiškai vadina globaliu kaimu), natūralu ir netgi privalu neatsilikti nuo tendencijų.

Kai viską darai dėl tinkamų tikslų, nuolat judi į priekį ir iššūkius priimi kaip paskatinimą, o ne bausmę, ateina laikas sėkmei. Kartą pajutęs sėkmės skonį tampi amžiams nuo jos priklausomas. Tai yra viena geriausių įmanomų priklausomybių. Linkime, kad taptumėte nuo to priklausomi!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.