...

Ko tikėtis verslui iš artėjančių Ugninio gaidžio metų?

Verslas

2016.12.30

Autorius: Ieva Drungilaitė

Temos: .

Ko tikėtis verslui iš artėjančių Ugninio gaidžio metų?

Astrologė - Rasa Baliutavičiūtė-Kungienė. Asmeninio albumo nuotr.

Nenumaldomai artėjant Naujiesiems metams, kiekvienas susimąstome, kokių naujovių, sėkmių ar nesėkmių jie mums pateiks, su kokiais iššūkiais teks susidoroti ir kokiais laimėjimais mėgautis. Apie tai, kas laukia verslo pasaulio ir kokiems metams pasiruošti, pasakoja astrologė Rasa Baliutavičiūtė-Kungienė.

2017 m. bus skirti Ugniniam (raudonajam) gaidžiui. Atsižvelgiant į metų simbolį, 2017-ieji bus ryškūs, įsimintini, tačiau kartu kupini supratingumo, vidinės ramybės, šilumos. Pasinėrus į darbus, svarbu nepamiršti šeimos, nes šiais metais privatumas ir šeiminis ryšys gali tapti sėkmės ir karjeros šuolių pagrindu. Gaidys simbolizuoja aušrą ir pabudimą, todėl tikėtina, kad kiti metai daugeliui uoliai dirbančių žmonių bus tikro triumfo ir sėkmės laikotarpis.

Ypač sėkminga žiema

Ateinantys metai, anot pašnekovės, bus gana palankūs finansine prasme, todėl stipriai nerimauti dėl verslo nereikėtų. Vis dėlto šie metai išsiskirs greita pinigų tėkme, tad vertėtų išmokti juos suvaldyti.

 

„Sausis žada ilgalaikius rezultatus, tačiau reikės kantrybės ir atsakingumo.“

R. Baliutavičiūtė-Kungienė.

 

„Finansine prasme metai gana sėkmingi. Tačiau išaugusias pajamas bus sunku išlaikyti dėl padidėjusių išlaidų. Tai metai, leisiantys labiau pajusti pinigų tėkmę: atplaukę lengvai išplauks. Situacija gali kažkiek koreguotis nuo spalio 11 dienos. Tuomet, Jupiteriui persikėlus į Skorpiono zodiako ženklą, keisis finansinis siekis: gali stipriai išaugti apetitas, kartu didės poreikis rizikuoti, investuoti dideles sumas. Bet kokiu atveju rizika bus sveikintina“, – įsitikinusi R. Baliutavičiūtė-Kungienė. Anot jos, rizika labiausiai pasiteisins tiems, kurie atsakingai ir atkakliai dirbs, sieks savo užsibrėžtų tikslų.

„Sausis žada ilgalaikius rezultatus, tačiau reikės kantrybės ir atsakingumo. Birželis bus neblogas laikotarpis naujam startui. Laikas išsiskiria išaugusiu kūrybiškumu ir intuityvumu, todėl prasminga naudotis vidiniu pojūčiu ir atsisakyti kritiško vertinimo „gerai arba blogai“. Ne mažiau sėkminga bus ir metų pabaiga – rugsėjis–gruodis“, – pasakoja astrologė.

Laimės inovatoriai

Anot R. Baliutavičiūtės-Kungienės, ateinančiais Ugninio gaidžio metais laimės tie, kurie ugningai veršis į priekį ir stebins pasaulį savo kūryba bei inovatyviomis idėjomis. Tie, kuriems užteks drąsos pristatyti savo sumanymus, veikiausiai sulauks palaikymo ir pagalbos.

„Šių metų koncepcija – inovatyvumas. Tai reiškia, kad didesnės sėkmės gali sulaukti tie, kurie imsis rizikingų, tačiau inovatyvių verslo krypčių, neturinčių ilgalaikės patirties. Bet kokios naujovės, nestandartinės kryptys bus labiau palaikomos žvaigždžių“, – atskleidžia pašnekovė.

Be to, ji priduria, kad ypač sėkmingi šie metai bus kūrybinių sričių atstovams, kurie kurdami verslus pasitelkia kūrybinį potencialą, atsižvelgia į grožio, mados ir konsultacines sritis. „Didelės sėkmės gali tikėtis grožio srities specialistai: ir estetinės, ir kūrybinės. Didelių laimėjimų taip pat gali sulaukti įvairūs drabužių dizaino atstovai, bet kokios krypties kūrėjai, išskyrus audiovizualinio meno sritį. Taip pat ateinantys 2017 m. bus palankūs teisininkams ir žmonėms, užsiimantiems konsultacine veikla“, – pasakoja R. Baliutavičiūtė-Kungienė.

Keletas sėkmingųjų

Vertindama metų sėkmę pagal horoskopo ženklus, pašnekovė pabrėžia, kad šiais metais sėkmė ypač lydės oro stichijos atstovus, kiek mažesnė sėkmė džiugins ir ugnies ženklus, o kitiems nederėtų stačia galva nerti į nuotykius. „Seksis oro stichijos atstovams: Dvyniams, Svarstyklėms ir Vandeniams. Neblogai seksis ugnies stichijos atstovams: Liūtams, Šauliams, Avinams. Tiesa, Avinai turėtų imtis verslo kartu su partneriu, jokiu būdu ne vieni. Kitiems zodiako atstovams gali tekti sunkių išbandymų, kliūčių ir praradimų“, – vardija astrologė.

Vis dėlto ateinantys metai bus ryškūs, todėl nereikėtų vengti spalvų ir asmeniniame gyvenime. Racionali rizika visada atneš naudos, ypač jeigu ji bus siejama su atkaklumu ir kryptingu darbu. Naujieji metai verslui atneš naujų iššūkių ir sėkmės tiems, kurie nuoširdžiai jos trokšta.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.