...

Kai suderini sportą ir verslą

Verslas

2016.02.29

Autorius: Gražina Vincel

Temos: .

Kai suderini sportą ir verslą

„6-Directions“ ambasadorė Baltijos šalyse - Rita Pivoriūnaitė. G. Žilinsko nuotr.

Svarbiausia atsidurti tinkamu laiku tinkamoje vietoje, sako Rita Pivoriūnaitė (27). Tad, gavusi pasiūlymą tapti daniško projekto „6-Directions“ ambasadore Baltijos šalyse, nuo vaikystės sportuojanti mergina per daug nesvarstydama sutiko.

Kas tie slystantys kilimėliai?

Jau porą metų danai kuria slystančius kilimėlius (angl. slide). R. Pivoriūnaitė pasakoja, kad tai nėra naujas dalykas ir dviračio nebeišrasi. Tokie kilimėliai egzistavo ir prieš 100 metų, tik buvo kitokie. Juos dažniausiai naudodavo čiuožėjai ant ledo, kurie treniruodavosi ne sezono metu. Toks gaminys labiau išpopuliarėjo apie XX a. 9-ąjį dešimtmetį, tik anuomet šie kilimėliai buvo dideli, nepraktiški, plastikiniai, tad ir naudoti juos galėdavai tik salėje. Pasak pašnekovės, danai pabandė išsiskirti ir pasiūlyti kilimėlius, kurie būtų nedideli, patogūs ir kompaktiški.

 

„Dabar atstovaujame Baltijos, NVS šalyse, Lenkijoje ir dar deramės dėl kelių Azijos šalių. Tai yra labai platus spektras. Šios šalys domisi tuo, be to, labai priima naujoves, ypač tas, kurios jau veikia Vakarų šalyse“

R. Pivoriūnaitė

 

„Anksčiau dažniausiai tokius kilimėlius naudodavo profesionalūs sportininkai arba grupinių pamokų treneriai. O šiuos gali naudoti visi: ne tik profesionalai, bet ir paprasti žmonės namie, komandiruočių ar atostogų metu. Be to, yra specialios programos vaikams darželiuose ir mokyklose“, – produkto pritaikomumą vardija ji.

Pasak R. Pivoriūnaitės, klientų gali būti labai įvairių. Be sporto klubų ir sporto įstaigų, tokia idėja siūloma įvairiems biurams ir viešbučiams, kuriuose galima įrengti nedideles atskiras zonas, mat šie kilimėliai užima mažai vietos. Su šiuo produktu jau dirba keletas trenerių – jie sporto klubuose sudaro specialias programas, veda pirmąsias treniruotes ir reprezentuoja produktą.

Iššūkis – nišinis produktas

Pašnekovė sako, kad nusipirkus kilimėlius nereikės sukti galvos, ką dabar su jais daryti. Kartu pridėta programėlė, kurioje yra šeši pratimai visam kūnui, nurodyta, kiek laiko sportuoti, kiek kartų pakartoti ir pan. O jei to bus per mažai, sukurtas atskiras „Youtube“ kanalas, kuriame parodyti įvairūs pratimai.

Jos teigimu, plėtojant tokią idėją Baltijos šalyse, pagrindinis iššūkis buvo tai, ar produktas sulauks susidomėjimo: „Iš pradžių bijojome, kad toks daiktas yra nišinis, o nišinių produktų pardavimai nebūna dideli. Sporto įranga yra toks dalykas, kuris arba prilimpa, arba ne. Tačiau baimės dingo, kai kalbėdami su sporto klubų atstovais, treneriais, paprastais žmonėmis supratome, kad, nors tai ir yra nišinis dalykas, bet jis yra prieinamas ir suprantamas daugeliui.“

Nuo Europos iki Azijos

Dabar ši idėja paplitusi po įvairias šalis. Produktas įsitvirtinęs Vakarų šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje didžiausias sporto klubų tinklas jau dirba su šiais kilimėliais ir turi tam atskiras programas bei treniruotes. Tad dabar danų tikslas yra eiti toliau ir pasiūlyti tai Rytų šalims.

„Šis produktas veikia porą metų. Dabar atstovaujame Baltijos, NVS šalyse, Lenkijoje ir dar deramės dėl kelių Azijos šalių. Tai yra labai platus spektras. Šios šalys domisi tuo, be to, labai priima naujoves, ypač tas, kurios jau veikia Vakarų šalyse. O dabar sportas, sveikas gyvenimo būdas yra mada, todėl, manau, tai yra viena tinkamų sričių“, – tvirtina pašnekovė.

Pati R. Pivoriūnaitė sportu susidomėjo dar vaikystėje. Baigusi ekonomikos bakalaurą ir bankininkystės magistrą, galėjo ieškotis darbo panašioje srityje, tačiau visą laiką sportuojant tenka derinti treniruotes su darbu, o tai nebūna taip paprasta: „Treniruotes turėdavau ryte ir vakare, todėl logiška, kad niekada negalėjau eiti dirbti tvarkingo darbo nuo 8 iki 17 valandos. Taigi pradėjau įvairius versliukus jau būdama 20 metų. Turėjau sporto portalą, vėliau dirbau su maisto papildais, vitaminais, o dabar atsidūriau tinkamu laiku tinkamoje vietoje. Smagu, kai pats naudoji tą produktą. Juk lengviau daryti, kas yra susiję su tuo, ką visą gyvenimą darai. Į tai žiūriu iš sportinės pusės – man smagu, kai kuo daugiau žmonių sportuoja.“

6-Directions

206-1456728922-906187.jpg 206-1456728922-382304.jpg 206-1456728922-350841.jpg 206-1456728922-778590.jpg 206-1456728922-640832.jpg 206-1456728922-695294.jpg 206-1456728922-892099.jpg

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.