...

Jaunos įmonės perspektyvos vertinimas

Verslas

2016.03.06

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: .

Jaunos įmonės perspektyvos vertinimas

Jaunos įmonės perspektyvos vertinimas. Flickr.com nuotr.

Įmonės perspektyvumo įvertinimas – didelis iššūkis. Ypač tiems, kas norėtų investuoti į jas ar išduoti paskolas. Viskas būtų gal įveikiama, tačiau kaip įvertinti, jei įmonė neturi beveik jokios istorijos ir yra dar tik neseniai startavęs projektas rinkoje.

Todėl „BZN start“ kartu su „Rait“, viena pirmaujančių rinkos tyrimų įmonių Baltijos šalyse, 2015 m. lapkritį atliko tyrimą (internetinę apklausą), norėdami išsiaiškinti, kaip vertinamas jaunos įmonės perspektyvumas. Apklausoje dalyvavo 90 respondentų. Duomenis padėjo išanalizuoti „Rait“ Greta Rutkevičiūtė projektų vadovo asistentė , o juos apibendrinti – „Rait“ direktorė Dovilė Radavičiūtė.

Tyrimo rezultatai rodo, kad jauno verslo perspektyvumas pirmiausia siejamas su žmogiškaisiais ištekliais, t. y. verslininku ir jo komanda. Kitaip tariant, asmeninės savybės ir profesinės kompetencijos yra svarbiausi rodikliai, lemiantys verslo perspektyvas.

Minėtina, kad geriausias rodiklis, parodantis, ar verslas perspektyvus, yra finansinė įmonės padėtis, o jaunimas labiau nei kiti yra linkę ieškoti naujovių ir nestandartinių verslo modelių ar šių verslų teikiamos pasiūlos.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.