...

„Inovacijų architektūra. Kūrybingų organizacijų ekonomika“

Verslas

2013.11.20

Autorius: Joshas Lerneris

Temos: .

„Inovacijų architektūra. Kūrybingų organizacijų ekonomika“

„Inovacijų architektūra. Kūrybingų organizacijų ekonomika“ (The Architecture of Innovation. The Economics of Creative Organizations) bzn start fotomontažas

Autorius: Joshas Lerneris; Leidykla: OUP/ „Harvard Business Press“, 224 p.; Viršelis: kietas; Data: 2012 m. rugsėjo 6 d.; Kalba: anglų; Kaina: 18,99 svaro sterlingų (apie 80 Lt)

Autorius

J. Lerneris yra investicijų bankininkystės profesorius Harvardo verslo mokykloje, be to, Nacionalinio ekonominio produktyvumo, tyrimų ir inovacinių programų biuro direktorius, redaguojantis inovacijų politikos bei ekonomikos publikacijas.

Jis įsteigė ir valdo privataus kapitalo tyrimų institutą, ne pelno organizaciją, skatinančią tyrinėti rizikos kapitalą ir privačias paprastąsias akcijas.

Rizikos kapitalo bei privačių paprastųjų akcijų organizacijų struktūrą bei vaidmenį jis analizuoja tokiose knygose kaip „Rizikos kapitalo ciklas“ (The Venture Capital Cycle) ir „Išradimo pinigai“ (The Money of Invention).

Aprašymas

Besivystantis pasaulis kovoja su nenuosekliais pažadais ir nepatraukliais pasirinkimais, o ekonomikos augimas, parodantis vieną iš kelių galimų išeičių, yra tvirtai susijęs su inovacijomis.

J. Lerneris dėmesį sutelkia į skirtingus inovacijų skatinimo modelius, analizuoja konkrečius pavyzdžius, atskleidžia sunkumus, su kuriais susiduria ir pradedančios, ir didelės įmonės, ir tauta, tad šią knygą svarbu perskaityti visiems, kas susiduria su inovacijų diegimo sunkumais.

Skaitytojai: akademikai, tyrėjai, verslo, ekonomikos bei finansų studentai, vadovai, inovacijų politikos kūrėjai ir visi, kas domisi inovacijomis, verslininkyste bei rizikos kapitalu.

Knygas galima įsigyti

http://www.oup.com/

Pristatymo kaina į Lietuvą – 5 svarai sterlingų (apie 20 Lt)

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.