...

Įdomiausi komiksai internete

Verslas

2012.05.04

Autorius: Povilas Sabaliauskas

Temos: .

Įdomiausi komiksai internete

Šiuolaikiniai herojai flickr.com nuotr.

Daugeliui komiksai pirmiausia asocijuojasi su Antinu Donaldu, Peliuku Mikiu arba kokiu nors superherojumi. Neretai šis žanras nurašomas kaip skirtas išimtinai vaikams. Tačiau vadovaudamiesi tokiomis nuostatomis rizikuojate daug prarasti. Šiuolaikiniai komiksai tikrai skirti ne vaikams. Juose gausu juodojo humoro, subtilios ironijos, o neretai – ir labai vykusių socialinių komentarų. Komiksai – be galo talpus žanras. Apžvelkime kelis geriausius jų pavyzdžius.

http://www.explosm.net/comics/2785/

Trumpučių komiksų ciklas „Cyanide & Happiness“ patiks juodojo humoro mėgėjams. Tiesą sakant, jautresnį žmogų ciklo juokeliai gali šiek tiek šokiruoti, sukelti nemalonią reakciją. Vis dėlto nebijantiems aštresnio humoro šis puslapis taps kasdien skanaujamu gardėsiu.

http://www.harkavagrant.com/index.php

Už komiksų ciklo „Hark! A Vagrant“ slepiasi labai miela mergina iš Kanados, vardu Kate Beaton. Savo darbams ji naudoja tradicines priemones: popieriaus lapą, pieštuką ir tušinuką. Nieko daugiau. Gal todėl jos komiksai pilni savotiškos šilumos. Kita vertus, šie darbai nestokoja ir labai subtilaus humoro.

http://megatokyo.com/strip/1

„Mega Tokyo“ tinka tikrai ne kiekvienam. Vis dėlto japoniškosios manga gerbėjams Fredo Gallagherio ir Rodney Castono kūrinys turėtų patikti. Juk būtent šis žanras įkvėpė „Mega Tokyo“ ciklą. Čia be galo įdomiai susipina rytietiška ir vakarietiška kultūros.

http://www.smbc-comics.com/

„Saturday Morning Breakfast Cereal“ didžiausias kabliukas – nepakartojama ironija, kurią autorius Zachas Weineris pasitelkia į pagalbą kritikuodamas įvairias šiuolaikinio pasaulio realijas. Jis juokiasi ir iš reklamos gamintojų, ir iš ekonomistų, ir iš žurnalistų, ir, žinoma, iš savęs.

http://www.userfriendly.org/

„User Friendly“ ciklo pagrindinės temos – internetas, komputeriai ir nuo jų beviltiškai priklausomi žmonės (taigi, galima sakyti, kiekvienas iš mūsų). Puslapis patiks nestokojantiems sveikos saviironijos. Bent viename iš piešinių tikrai aptiksite ir save.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.