...

Gyvatės metų prognozė: kas klestės, o kam gresia bankrotas?

Verslas

2013.04.13

Autorius: Juliana Miliut

Temos: , .

Gyvatės metų prognozė: kas klestės, o kam gresia bankrotas?

2013-uosius valdys Juodoji Vandens Gyvatė. www.dreamstime.com nuotr.

Ir smulkias žuveles, ir patyrusius verslo ryklius kamuoja vienas klausimas: kaip seksis įgyvendinti verslo idėjas Juodosios Vandens Gyvatės metais? Tarologė, tinklalapio taroskopai.lt įkūrėja Lina Balsė ir astrologė, Astrostudijos vadovė Rita Vainauskienė dalijasi prognozėmis ir pataria, kaip sulaukti verslo sėkmės bei pripažinimo 2013-aisiais.

Sėkmė laukia darbštuolių

,,2013-uosius valdys Juodoji Vandens Gyvatė. Tai išmintingas ir stiprus valdovas, kuris remiantis kinų kalendoriumi viską kontroliuos tik nuo vasario 10 dienos. Juodosios Vandens Gyvatės metais būtina viską gerai apgalvoti ir planuoti, priešingu atveju galima padaryti klaidingų žingsnių. Šiais metais būtina vadovautis taisykle „Septynis kartus pamatuok, o tada kirpk“.

Daugelis žmonių už nugaros jaus sėkmę, tačiau pasitikėti nuolatiniu likimo palankumu neverta. Metų šeimininkė duos žmogui tik tai, ką jis užsidirbs, nesišvaistys dovanomis ar avansu, kaip darė Drakonas. Šiuo metu planetos mums siūlo išsilaisvinti nuo senų idėjų ir valdymo taisyklių, atsisakyti pasenusių verslo organizavimo formų.

Sutvarkę verslo sektorių galime aiškiai matyti plėtros perspektyvas ir rasti pažangių ekonominių struktūrų formų. Jeigu nieko nedarysime, finansų sistemos ir pasaulio ekonomikos žlugimas yra neišvengiamas. Dabar svarbu kiekvieno mūsų atsakomybės ir saiko akcentavimas, gebėjimas sutelkti dėmesį į tikslą ir efektyvų judėjimą jo link, nenukrypstant į šalį.

Verslo pasaulyje gelbės sistemingumas, planingumas, tikslingumas ir intensyvumas, griežta kontrolė ir nustatytų taisyklių laikymasis. Nevertėtų blaškytis ir plėstis, daug geriau susiaurinti veiklos sritį ir visas pastangas sutelkti į pagrindinius tikslus.

Daugelis dalykų šiais metais bus panašūs į sudėtingą galvosūkį, kurį žūtbūt reikia išspręsti. Nesusidorojusiems su šia užduotimi metų šeimininkė Juodoji Gyvatė artimiausioje ateityje neužtikrins sėkmės, tačiau žmonės, kurie garbingai išsisuks iš nemalonių situacijų, galiausiai bus apdovanoti“, – sako astrologė R. Vainauskienė.

Panašiai prognozuoja tarologė L. Balsė: ,,2013 metais stebuklingos sėkmės ir praturtėjimo vargu ar galima tikėtis. Ekonominė ir politinė situacija toliau bus ganėtinai prasta, galimi įstatymų ir mokesčių pokyčiai, kurie nepradžiugins dirbančių žmonių. Galima dėl to dejuoti ir sėdėti rankas sudėjus arba galima dirbti ir uždirbti.

Metai bus palankūs siekiantiems profesinio tobulėjimo ir žinių, tiems, kurie aktyviai taiko naujoves, atsižvelgia į naujausių tyrimų rezultatus. Taip pat sėkmė laukia darbščių žmonių, kurie turi užsibrėžę aiškius tikslus ir ryžtingai jų siekia, negaili pastangų.

Labai svarbus nuoseklumas, atidumas detalėms, disciplina ir progresas. Daugiau laimės tie, kurie neskubės ir nesiblaškys, planuos. Svarbu dirbti savo darbą, rasti sferą, kurioje galite geriausiai save realizuoti. Nedaug bus naudos iš bėgiojimo paskui pinigus, nes net ir pelningiausioje veiklos sferoje žmonės, neturintys reikiamų žinių, patirties bei gabumų, gali susidurti su sunkumais, nuostoliais. O dirbantys iš pašaukimo, su meile realizuojantys unikalius gabumus turėtų gyventi pakankamai stabiliai ir jausti emocinį komfortą.

2013 metais daugiau nuveiks tie, kurie galės susikaupti ir maksimaliai išnaudoti savo intelektą bei žinias dirbdami ramioje aplinkoje.“

Perspektyviausios verslo sritys

,,2013-ieji bus palankūs veiklos sektoriams, susijusiems su tiriamąja veikla, naujausiomis technologijomis, kompiuteriais, komunikacija, socialiniais tinklais, programomis mobiliesiems telefonams ir kitiems technikos žaisliukams, naujomis finansinių sandorių technologijomis. Uždirbs visi, kad galės padėti žmonėms sutaupyti laiko ir energijos, palengvins gyvenimą, leis greičiau ką nors atlikti ir dar labiau didins gyvenimo tempą.

Švietimas taip pat bus paklausus, o ypač profesinis tobulinimas, naujų praktinių įgūdžių suteikiantys kursai, kompiuterinio ir kitokių technologijų raštingumo kursai, kūrybinės bei amatų dirbtuvės, mokomosios televizijos laidas ir „how-to“ vaizdo filmukai „YouTube“.

Žiniasklaidai 2013 metai bus labai sėkmingi, tačiau svarbu atsakingai žiūrėti į savo darbą, nes klaidingas žodis gali padaryti daug žalos. Visiškai priešinga tendencija bus noras daugiau visko daryti savo rankomis – nuo savo daržovių lysvelės, naminės duonos kepimo iki įvairių amatų, kosmetikos ir juvelyrikos dirbinių kūrimo.

Taigi pelningos verslo nišos bus mokyti žmones ką nors pasidaryti patiems ir parduoti jiems reikalingas priemones bei įrankius. Atgimimas laukia ir meno srities, tačiau pelningiausios bus ne tradicinės meno formos, tokios kaip muzika, dailė ar teatras, o orientuotos į naujausias technologijas, pavyzdžiui, reklamą, interneto svetainių dizainą, mobiliųjų telefonų programų apipavidalinimą, kompiuterinių žaidimų grafiką ir panašiai.

Nekilnojamojo turto rinkoje vertingų galimybių ir šioks toks suaktyvėjimas gali būti pačioje 2013 metų pradžioje ir pavasarį. Nuo metų vidurio nekilnojamojo turto rinka bus ganėtinai nestabili ir rizikinga, bus galima ir daug laimėti, ir daug pralošti. Ne toks palankus laikas bus tokioms veiklos sferoms kaip policija ir apsauga – galbūt dėl mažesnio finansavimo. Finansinių paslaugų, draudimo ir bankininkystės sektoriuje galimi negeri gandai, žmonių nepasitikėjimas. Gali būti sustiprinta jų kontrolė valstybės lygiu. Tačiau net patyrę laikinų sunkumų ir nuostolių šie banginiai ne tokį palankų laikotarpį pergyvens ir mokės uždirbti iš naujų netikėtų nišų“, – įžvalgomis dalijasi tarologė L. Balsė.

L. Balsės prognozes papildo astrologė R.Vainauskienė: „Juodosios Gyvatės metais palanku plėtoti pramonės sektorių, pertvarkyti valstybės valdymo struktūras, suaktyvės VMI darbas, atsiras daugiau kontroliuojančių ir tikrinančių veiklą institucijų. Sėkmė šypsosis tiems, kurie užsiima intelektualia veikla, mokslininkams, išradėjams. Profesines aukštumas pasieks kūrybinių profesijų žmonės.

Metų šeimininkė Juodoji Vandens Gyvatė globos tuos, kurie yra optimistiškai nusiteikę, padeda kitiems, nekuria ir nedaro nieko bloga, o yra aktyvūs dirbdami, mokydamiesi ar studijuodami.

Nors šis laikotarpis dinamiškas, nebus toleruojamas įvykių forsavimas ir pernelyg didelis skubėjimas. Visose srityse reikėtų rasti aukso vidurį, o ne bandyti bėgti priešais garvežį. Blaškymasis, ilgos abejonės ir pasyvus mąstymas ne tik neves sėkmės link, bet netgi blokš toli nuo jos.

Ypač reikėtų pasikliauti intuicija. Žmonės, kurie sugeba numatyti ateitį, šiemet pasijus kaip žuvys vandenyje, nes laiku pasirengs iššūkiams. Siekiant prisitaikyti prie laiko tėkmės būtina tramdyti ambicijas, stengtis būti nuosekliems ir mąstant, ir veikiant. Jupiteris, sėkmės ir didelių galimybių planeta, iki birželio eidamas Dvynio ženklu suaktyvins veiklą įmonių, susijusių su informacinėmis technologijomis, ryšiais, komunikacija, internetu. Tikėtinos permainos leidybos, reklamos srityse.

Nuo birželio Jupiterio ingresija į Vėžio ženklą duos postūmį šeimos verslo kūrimui, todėl žmonės bursis į grupeles, ieškos galimybių kurti savo verslą. Vėžio ženklas siejamas su motinyste, saugumu, mityba, todėl aktyviau bus steigiami privatūs darželiai, ankstyvojo ugdymo mokyklėlės. Suaktyvės viešbučių verslas, aptarnavimo sfera. Bus atkreiptas dėmesys į žemės ūkį.“

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.