...

Dešimt garsiausių Amerikos verslininkų citatų

Verslas

2012.03.01

Autorius: Mantė Sabaliauskaitė

Temos: .

Dešimt garsiausių Amerikos verslininkų citatų

Verslininkų citatos flickr.com nuotr.

Ieškodami stimulo imtis veiklos ir jos ėmęsi, dairomės sėkmės pavyzdžių, naujų koncepcijų ar paprasčiausios pagalbos, tad kartais išgirsta ar perskaityta garsaus ir daug nuveikusio žmogaus mintis ima ir įstringa. Pateikiame dešimties įtakingų asmenų bei verslininkų citatas, kurios vis dar verčia tikėti Pelenės istorija ar amerikietiškosios svajonės išsipildymu.

Billas Gatesas („Microsoft“)

„Jeigu nesugebi padaryti gerai, bent jau pasistenk, kad tai, ką darai, gerai atrodytų“ (angl. If you can’t make it good, at least make it look good). Taigi pastangos, jų demonstravimas ir prekės pristatymas kartais gali labai padėti, net jeigu tavo sukurta prekė ar paslauga nėra išbaigta.

Oprah Winfrey („The Oprah Winfrey Show“ ir kt.)

„Įsigilinkite į savo instinktus, tik per juos išryškėja tikroji išmintis“ (angl. Follow your instincts, that’s where true wisdom manifest itself.). Išmintį kaupiame per įvairius patyrimus ir ji su amžiumi tik auga, juk tai nuolatinis procesas. Ieškodami atsakymų pasitikėkite savo sukaupta patirtimi.

Henry Fordas („Ford Motor Company“)

„Tik patyrus nesėkmę suteikiama proga viską pabandyti iš naujo, tik šiuokart – protingiau“ (angl. Failure is simply the opportunity to begin again, this time more intelligently).

Waltas Disney („The Walt Disney Company“)

„Niekada neužmirškite/neapleiskite šeimos dėl verslo“ (angl. A man should never neglect his family for business).

Barackas Obama (JAV prezidentas)

„Pinigai nėra vienintelis atsakymas, tačiau jie kuria skirtumus“ (angl. Money is not the only answer, but it makes a difference). Tik finansinis saugumas gali užtikrinti pagrindą sveikam gyvenimui.

Aristotle‘is Onassis (graikų laivybos verslo magnatas)

„Jeigu nori būti lydimas sėkmės, atrodyk įdegęs, gyvenk elegantiškame pastate (net jeigu esi įsikūręs to pastato rūsyje), būk matomas parankiuose restoranuose (net jeigu išgali nusipirkti tik vieną gėrimą) ir sumanęs pasiskolinti skolinkis daug“ (angl. To be successful, keep looking tanned, live in an elegant building (even if you are in the cellar), be seen in smart restaurants (even if you nurse one drink), and if you borrow, borrow big). Norint būti profesionalu reikia susikurti tokio asmens įvaizdį, žodžiu, reputacija ir įvaizdis, anot magnato, yra viskas.

Adlinas Sinclairis (britų kilmės verslo konsultantas)

„Norint judėti pirmyn, reikia tikėti savimi, turėti savo įsitikinimus ir jų siekti“ (angl. To move ahead you need to believe in yourself, have conviction in your beliefs and the confidence to execute those beliefs).

Michaelas Bloombergas („Bloomberg P.L.“ įkūrėjas, dabartinis Niujorko meras)

„Mokesčiai nėra geras dalykas, tačiau norint gauti tam tikras paslaugas už jas reikia sumokėti, tad mokesčiai yra reikalingas blogis“ (angl. Taxes are not a good thing, but if you want services, somebody has got to pay for them so they’re a necessary evil).

Andrew Carnegie („Carnegie Steel Company“)

„Susikaupkite. Tiesiog sudėkite visus kiaušinius į vieną dėžutę ir ją stebėkite“ (angl. Concentrate. Put all your eggs in one basket and watch that basket). Jeigu sunku užsiimti daugybe skirtingų veiklų – koncentruokitės į vieną.

Ralphas Waldo Emersonas (amerikiečių eseistas, filosofas)

„Viena gilė gali sukurti tūkstančius miškų“ (angl. The creation of a thousand forest is in one acorn). Kitais žodžiais tariant, viskas yra įmanoma!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.