Būdai, kurie padės efektyviai dirbti ir siekti užsibrėžtų tikslų

Verslas

2023.02.10

Autorius: bzn start

Temos: , .

Būdai, kurie padės efektyviai dirbti ir siekti užsibrėžtų tikslų

Laura Panovienė, „Workland“ vadovė Lietuvoje Asmeninio archyvo nuotr.

Įprastai jau vasarį, po naujųjų metų staigiai užsipildžiusios sporto salės ima tuštėti, mitybos planai lieka kabėti ant šaldytuvo, bet neatspindi jo turinio, o knyga įgauna neišnykstamą linkį nugarėlėje ties 54 puslapiu. Laikytis užsibrėžtų tikslų, keisti gyvenimą – tikrai sunkus uždavinys, kurio neįgyvendinę patiriame ne tik nusivylimą, bet ir stresą. Įninkame į mokymus, kaip planuoti laiką ir kaip to plano laikytis, bet be praktinės pagalbos ir šie patarimai gali neatnešti norimų rezultatų. 

Svajones galima paversti realybe

Visgi yra keletas paprastų būdų, kaip galite palengvinti savo darbą, buitį, laiko planavimą ir pagaliau nemesti rezoliucijų, o savo planus ir svajones paversti realybe. 

  1. Minimalizuokite laiką „mažiems darbams“. Žinote tą jausmą – tikrai nueitum į sporto salę, bet paskaičiavęs, kiek laiko truksi kelionėje pirmyn ir atgal, ypač po darbo, kamščių metu, nusprendi, kad tai – laiko atžvilgiu per brangus malonumas.

Kaip tai išspręsti? Trumpinkite atstumus! Rinkitės darbo vietą, parduotuvę, sporto salę, netgi kliniką ar kitus svarbius objektus, kurie būtų išsidėstę kuo arčiau vienas kito. Juk, jei sporto salė – tiesiog jūsų biurų pastate, tikimybė į ją nueiti iš karto po darbo, prieš jį, o gal net ir per pietų pertrauką – daug didesnė.

  1. Rinkitės motyvuojančią ir palaikančią aplinką. Jei dirbate pilnu etatu, tikėtina, jog darbe praleidžiate nuo 87 parų per metus. Pagalvokite, kaip galėtumėte pagerinti savo darbo rezultatus, ką jau kalbėti apie psichologinę, emocinę, o galiausiai – ir fizinę sveikatą – jei šį laiką leistumėte palaikančioje ir motyvuojančioje aplinkoje.

Juk apsupus save žmonėmis, kurie įkvėptų, drąsiai dalintųsi savo patirtimi, žiniomis ar paprasčiausiai – palaikytų – bet kokioje gyvenimo srityje galima pasiekti puikių rezultatų. 

  1. Multifunkcininiai sprendimai. Pirmieji du punktai glaudžiai susiję ir su trečiuoju – rinkdamiesi paslaugas, aplinką, kurioje leidžiate laiką, visada atsižvelkite į papildomas naudas: galbūt jūsų biure organizuojami profesiniai seminarai (kurie padės įgyvendinti naujametinį pažadą daugiau laiko skirti žinių atšviežinimui), gal visai šalia – grožio salonas, drabužių valykla, paštomatas ar maisto prekių parduotuvė (kas gali padėti sutaupyti ir visą valandą, kurią praleistumėte keliaujant iš taško A į tašką B.

„Nustebtumėte, kiek laiko sutaupyti ir papildomų naudų suteikti gali šiuolaikinės paslaugos,“ – teigia Laura Panovienė, „Workland“ pilnai aptarnaujamų biurų ir bendradarbystės erdvių vadovė Lietuvoje. Pasak jos, net ir biuras bei jo lokacija gali ženkliai prisidėti tikslingo judėjimo savo tikslų link, efektyvaus laiko planavimo ir darbo – gyvenimo balanso išlaikymo.

Workland pilnai aptarnaujami biurai ir bendra darbyste?s erdve?s 01Sutaupyti laiko gali padėti… biuras

Pasak Lauros Panovienės, šiandieninių biurų operatoriai, nekilnojamojo turto vystytojai stengiasi kurti sprendimus, kurie įvairiapusiškai prisidėtų prie verslo ir darbuotojo komforto ir gerbūvio.

„Kurdami „Workland“ biurų centrus, bendradarbystės erdves ir verslo profesionalų bendruomenę, vienijančią juos, teikiame tokią paslaugą, kuri neapsiriboja tik biuro patalpų nuoma. Visų pirma – tai patogios lokacijos. Visi centrai – strategiškai patogiose, centrinėse miestų vietose, juos supa finansinės, maitinimo įstaigos. Pavyzdžiui, „Workland G9“ įsikūręs tiesiog prekybos centro viršutiniame aukšte – iš jo sporto salė, grožio salonas, paštomatai, drabužių valykla, tiek drabužių parduotuvės ar „Lidl“, „Maxima“, „Rimi“, vaistinės, restoranai – pasiekiami itin greitai, o didžioji dalis jų – tiesiog nusileidus liftu. Tai tikrai sutaupo nemažai mūsų narių laiko,“ – sako Laura Panovienė.

Ne mažiau svarbus aspektas – tai bendruomenė, kurios nariai įkvepia, palaiko, prisideda prie įvairių iniciatyvų ir renginių įgyvendinimo.

„Priklausant tokiai bendruomenei ir sportuoti, ir sveikai maitintis, ir verslą vystyti daug lengviau,“ – nusišypso L. Panovienė. „Nariai jungiasi į žingsnių, sveikos gyvensenos iššūkius, čia pat dalyvauja profesiniuose, bendruomenės renginiuose – taip ir kurdami naujus ryšius, ir gilindami žinias,“ – priduria ji.

Siekiant tikslų ir naujųjų metų rezoliucijų įgyvendinimo neabejotinai svarbus vidinis ryžtas, disciplina bei motyvacija. Tačiau ir pastaruosius įgauti gali padėti paprasti, buitiški dalykai: kaip tinkama, draugiška aplinka, erdvių ir paslaugų multifunkcionalumas ar tiesiog patogi lokacija darbui.

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.