...

Ar žinome KĄ REIŠKIA AUDI PAVADINIMAS?

Verslas

2012.02.23

Autorius: BZN start

Temos: .

Ar žinome KĄ REIŠKIA AUDI PAVADINIMAS?

Arūnas Liuiza, "bzn start" skaitytojas Asmeninio albumo nuotr.

Dalis iš mūsų važinėjame su AUDI markės automobiliais. Kartais net nesusimąstome kaip gimė vardas, kuris šiandien visame pasaulyje yra žinomas ir ką jis reiškia?

Atsakymas – labai paprastas, tai susiję su Audi įmonės įkūrėju August Horch, kurio pavardė “Horch” vokiečių kalboje reiškia “KLAUSYK!”, o pasirinktas atitikmuo lotynų kalboje yra “audi”.

Šį atsakymą „BZN start“ pateikė Arūnas Liuiza. Jis vienas iš pirmųjų pateikė teisingą atsakymą socialiniame tinkle „Facebook“, kai uždavėme šį klausimą.

Taip pat norėjome pasidalinti dar vienu šmaikščiu atsakymu, kurį pateikė Žilvinas Butkevičius, jog “Audi vardas sugalvotas specialiai “bachūrams”, nes jie žino kad TURI AUDI TAI IR SPAUDI! 🙂

Kadangi „BZN start“ įdomu, kas yra mūsų skaitytojas, kaip jis gyvena, kuo užsiima, Liuiza mielai paatviravo: „Esu freelanceris – nepriklausomas interneto projektų kūrėjas, ta veikla užsiimantis jau 8-erius metus. Be to, jau trečius metus tinklalapių kūrimo pagrindų mokau Kauno kolegijoje. Esu aktyvus interneto gyventojas – mane galima nuolat sutikti Twitter socialiniame tinkle, ar prie vieno iš daugelio laisvalaikio projektų – tiny.lt, tnf.lt, inkubu.lt ir pan.

Keletą metų praleidau žiniasklaidoje – dirbau verslo naujienų redaktoriumi balsas.lt portale, vėliau – žurnaluose “Miesto IQ” ir “IQ”, trejetą metų vysčiau kaunozinios.lt naujienų portalą. Taip pat esu vienas iš VšĮ “Verslo iniciatyva” steigėjų ir dalininkų. Ši organizacija užsiima jaunimo verslumo ugdymu ir skatinimu, vysto simuliacino ugdymo programas. Kaip tik tuo metu, kai jūs startavote, pradėjau panašios tematikos tinklaraštį startuoliai.lt – dėl to žurnalas jaunam verslui natūraliai buvo labai įdomus. Galima sakyti, kad jūs esat “kalti”, kad tas tinklarašis taip ir neįsibėgėjo – per daug gerai dirbot. Labai patiko, kai startavote savaitraščio formatu – tokia dinamika buvo šviežias gūsis lietuviškoje verslo spaudoje.”

Dėkojame Arūnui ir visiems kitiems „BZN start“ skaitytojams. Ir toliau laukiame Jūsų aktyvumo, o išradingiausiųjų lauks eteris:)

Taip pat Arūnui aititeko UAB “Moller auto Keturi žiedai” įsteigtas firminis Audi raktų pakabukas. Sveikiname!

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.