...

2014 metų horoskopas verslininkams

Verslas

2013.12.26

Autorius: Karolina Kondratjevaitė

Temos: .

2014 metų horoskopas verslininkams

2014 metų horoskopas verslininkams wallpaperswide.com nuotr.

2014-ieji, Žaliojo Medinio Arklio metai, išsiskirs stipria energetika ir bus itin palankūs konkrečių tikslų turintiems žmonėms. Žvaigždžių koncentracijai pasiekus piką turėsite galimybę kardinaliai pakeisti jus supantį energetinį lauką, rasite ryžto priimti svarbius sprendimus. Manoma, kad šiais metais turėtų išaugti individualiąja veikla užsiimančių asmenų skaičius. Ko dar galime tikėtis 2014 metais, paklausiau astrologės Ritos Vainauskienės.

Avinas

Jeigu siekiate karjeros samdomame darbe ar nuosavo verslo aukštumų, 2014-ieji bus įsitvirtinimo metas. Atkreipkite dėmesį į aplinką – konkurentai nemiega, jie tiesiog laukia tinkamo laiko, kad nuleistų jus ant žemės. Palankiausias 2014-ųjų laikotarpis – pavasario pabaiga. Vaisingiausias laikotarpis tiek karjeroje, tiek asmeniniame gyvenime – nuo antrosios balandžio pusės iki gegužės pabaigos. Vasaros pabaigoje ir rudens pradžioje gali būti nemalonių netikėtumų (būtent tuo metu numatomas planetų, atsakingų už finansų sektorių, konfliktas). Laimė, spalį viskas susitvarkys ir prasidės naujų laimėjimų laikas.

Jautis

Metų pradžioje teks įrodyti savo profesionalumą ir patvirtinti autoritetą darbe. Už savo poziciją teks pakovoti (būkite atidūs, dėl šios priežasties gali pašlyti sveikata). Karjeros horoskopas nepataria konfliktuoti su valdžios institucijomis – jos yra pasirengusios išgirsti, tačiau nebandykite apgauti, žaisti ir manipuliuoti. 2014 m. palankūs uždirbti iš verslo, sukurto su senais draugais ar sutuoktiniais, net ir buvusiais. Egzistuoja viena sąlyga: bendra veikla turi būti grįsta pasitikėjimu. Priešingu atveju pradėti nė neverta!

Dvyniai

Nuo pat 2014-ųjų pradžios iki birželio pabaigos galėsite gauti naudos iš bet kurios veiklos. Pirmąjį pusmetį jūsų moralinės vertybės patirs išbandymų. Nepasiduokite likimo provokacijoms, slopinkite norą išlaidauti ir meluoti dėl savanaudiškų tikslų. Kilimas karjeros laiptais gali būti sunkus dėl konfrontacijos su vadovybe, tačiau santykiai su kolegomis klostysis harmoningai. Bendradarbiavimas atneš bendravimo džiaugsmą ir nemažą pelną, bet tik atidžiai pasirinkus verslo partnerį. Pirmenybę teikite seniems ryšiams ir žmonėms su gera reputacija. Pradėdami naują projektą imkitės to, kuo niekas kitas nesiverčia. Dalyvavimas bet kuriose varžybose, tiek sporto, tiek mokslo, tiek meno, žada sėkmę.

Vėžys

Pirmasis 2014-ųjų pusmetis garantuos sėkmę medicinos ir kūrybinių profesijų atstovams. Vėžiai lengvai susidoros su dokumentais, pasieks viską, ko reikia, valdiškose institucijose. Birželį ir liepą būkite ypač veiklūs, tai teigiamai atsilieps jūsų biudžetui. Nuo birželio pabaigos iki spalio vidurio rasis papildomo uždarbio tikimybė. Karjeros šuoliui tiks periodas nuo liepos vidurio iki rugpjūčio pabaigos. Šeimos biudžetas šiemet didžiąja dalimi priklausys nuo jūsų mąslumo ir gebėjimo taupyti. Papildomos pajamos įmanomos iš nekilnojamojo turto pardavimo, nuomos, šeimos verslo, kuriame dalyvauja visų kartų šeimos atstovai.

Liūtas

Darbas džiugins geromis sąlygomis, tačiau įmanoma atvira konfrontacija su kuo nors iš verslo partnerių. 2014-aisiais ypač palanku dirbti namuose, atidaryti savo įmonę, tvarkyti reikalus valdiškose institucijose. Laikotarpis nuo sausio iki kovo gali atnešti netikėtų finansinių nuostolių. Gali tekti imti paskolą, tad būkite atsargūs. Nuo vasario pradžios iki balandžio vidurio sustiprės verslumo intuicija, o sėkmingos investicijos gali pradžiuginti didelėmis sumomis – tai bus kaip kompensacija už nuostolius. Kovo pradžia ir balandžio, lapkričio vidurys – tinkamas laikas organizuoti stambų verslą, taip pat spręsti klausimus su banku ir kontrolę vykdančiomis struktūromis.

Mergelė

Nesitikėkite stebuklo, bet 2014 m. pasikliaukite savo jėgomis ir galimybėmis. Jei nesijaučiate labai gerai finansiniu požiūriu, papildomų pajamų šaltinis gali atsirasti jau pavasarį ir vasarą. Rudenį skirkite klaidų ir netikslumų analizei. Tuo pat metu būtina numatyti veiksmų planą ateinantiems metams. 2014 m. patartina vengti išlaidavimo, o avantiūrinius verslo projektus tiesiog apeiti. Jei planuojate pradėti nuosavą verslą, Arklio metai suteiks savo apsaugą. Tik neieškokite paprastų būdų – norimą rezultatą atneš tik sunkus ir nuolatinis darbas.

Svarstyklės

2014-aisiais teks galvoti apie savo darbo ir talento vertę. Pirmasis pusmetis bus skirtas kvalifikacijai kelti ir akiračiui plėsti. Vasaris ir kovas atneš keletą svarbių pokyčių darbe. Bendravimas su aukštesnio lygio pareigūnais padės priimant svarbius sprendimus. Nuo liepos bus daugiau galimybių pradėti savo verslą ir išbandyti jėgas toje sferoje, kuriai jaučiate pašaukimą. Gali būti, kad nuspręsite mesti darbą. Deja, tai bus kelias į niekur. Geriau raskite kitą būdą mėgautis laisve.

Skorpionas

Pirmąjį pusmetį teks įgyti būtinų darbui žinių ir išmokti geriau save pateikti. Atmeskite visas abejones ir pabandyti bet kokiomis priemonėmis pasiekti daugiau. Aktyvus sausis pažers naujų santykių ir kontaktų. Metai bus palankūs smulkiesiems verslininkams. Antrojo pusmečio kelionės ir seminarai bus puikus išeities taškas augti ateityje. Spalio ir lapkričio mėnesiais gali nepavykti parodyti savo įgūdžių kaip vadovui, bet nekreipkite dėmesio į nesėkmes ir eikite iki galo. Gruodį neverta ryžtis stambiems pirkiniams. Galimi nuostoliai.

Šaulys

2014-aisiais neapsikraukite darbu. Genialūs sprendimai ir idėjos aplankys tik tuos, kurie gali tinkamai paskirstyti darbo ir laisvalaikio laiką. Sausio, kovo, birželio, spalio ir lapkričio mėnesiais prieš jus atsivers naujos galimybės, kurios vilios paversti hobį verslu. Ryžkitės! Tik aktyviausi ir iniciatyvūs galės mėgautis pelnu. Svarbiausia, nebijokite ką nors padaryti neteisingai. Jūsų entuziazmas atpirks neišmanymą. Nuo birželio iki rugsėjo nerizikuokite savo pinigais, taip pat susilaikykite nuo kreditų.

Ožiaragis

2014-ųjų pradžia palanki atskleisti kūrybingumui ir talentui. Sausį ir vasarį būsite įvertinti darbe. Taip pat tikėtina, kad norėsite išmokti naujo amato arba sulauksite kvietimo pereiti į daugiau žadančias pareigas. Per pirmąjį 2014-ųjų pusmetį turėtumėte išspręsti nekilnojamojo turto problemas Kovas ir balandis gali atnešti svarbių kontaktų ir reikalingų ryšių. Pavasario pabaiga – tinkamas laikas spręsti biuro patalpų nuomos klausimus. Dirbantiems įmonėse – gerinti darbo sąlygas. Birželio mėnesį reikėtų išmokti gerbti kitų nuomonę, jei nenorite susipykti su kolegomis.

Vandenis

Pirmasis 2014-ųjų pusmetis suteiks galimybę savo hobį paversti profesija. Birželis žada laimę tiems, kurie turi ryšių su finansais. Sėkmė laukia užsiimančių pedagogine veikla. Liepos mėnesį padidės galimybė laimėti loterijoje, dalyvavimas aukcionuose taip pat bus naudingas. Vasarą pasitaikys galimybė gauti poziciją, apie kurią svajojote. Nebijokite ko nors keisti profesiniame gyvenime, eikite į kvalifikacijos kursus, steikite nuosavą įmonę. Liepa – puikus laikas forminti įvairius dokumentus. Spalį galimi nuostoliai, todėl rūpinkitės savo turto apsauga.

Žuvys

Sausį galimos nenumatytos išlaidos, tačiau nesijaudinkite – jau vasario mėnesį pavyks gerai uždirbti ir jas kompensuoti. Šiuo laikotarpiu galite spręsti klausimus, susijusias su nekilnojamuoju turtu, akcijomis, išperkamąja nuoma, statybomis. Kovo ir balandžio mėnesiais laukite netikėtos pagalbos ar pelno. Labiausiai tikėtina, kad kas nors iš giminaičių norės jums padėti. Gegužė – laimingas laikas kruopščiam ir produktyviam darbui. Sėkmingai susidorosite su bet kokiu verslu, kurio tik imsitės. Skylę biudžete praplėš tik šeimos reikalai.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.