...

10 būdų greitai pakelti nuotaiką

Verslas

2012.12.10

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

10 būdų greitai pakelti nuotaiką

Ką daryti norint greitai pakelti sau nuotaiką? goodscreen.ru nuotr.

Laimingas tas žmogus, kuris nė karto nesusidūrė su prasta nuotaika. Turbūt kiekvienas norėtume tokį sutikti ir išsiaiškinti jo geros nuotaikos paslaptį. Tačiau kiek kartų patys keiksnojome mėnulio pilnatį, kolegą iš gretimo kabineto, žmogų televizijos ekrane ar ne vietoje stovinčią kėdę tik dėl to, kad buvome blogos nuotaikos?

O ką daryti norint greitai pakelti sau nuotaiką? Variantų – daugybė, reikia tik rasti tinkamiausią.

1. Žmonės gali būti puikiausias vaistas nuo blogos nuotaikos. Jei esate darbe, pasibelskite į kolegos kabineto duris, pakvieskite kavos. Bendravimas atpalaiduoja, o jei dar žmogus šalia yra tas, kuriam galite papasakoti savo prastos nuotaikos priežastis, pagerės kaipmat.

2. Sulaukite pietų ir pradžiuginkite save mėgstamiausiu, nuodėmingai saldžiu desertu. Tik nepiktnaudžiaukite, nes vėliau teks kaltinti kalorijas, kad sumažino jūsų kelnes ar švarką. Kartais sunku pripažinti, tačiau maistas yra silpnybė, kuri gydo blogą nuotaiką.

3. Pasiskaitykite keletą anekdotų. Kolegos darbo kabinete varsto keistais žvilgsniais, nes nežino, iš ko juokiatės? Nuo to dar linksmiau, ar ne?

4. Išėjote iš biuro, bet niekaip negalite pamiršti darbų, atsiriboti ir pailsėti? Tai pykdo ir verčia jaustis prastai? Pasportuokite. Išbėkite pabėgioti. Nors atrodo, kad bėgant nereikia pernelyg į tai susikoncentruoti ir nepavyks atsiriboti nuo minčių apie darbus, taip nėra. Galima greitai pabėgti nuo destruktyvių minčių, o parbėgę jausitės kur kas geriau.

5. Paskaitykite knygą. Tai nepaprastas vaistas nuo blogos nuotaikos. Skaitydami grožinę literatūrą, pamažu pradedate gyventi knygos herojų gyvenimą, o tai leidžia pamiršti savas problemas. Vėliau suprasite, kad tik mums patiems mūsų bėdos atrodo didžiausios. Ir nuotaika pasitaisys kaipmat.

6. Pasivaikščiokite gamtoje. Miesto centras nėra gamta, tačiau parkas, nors ir mieste, gali būti tam tinkama vieta. Klausykite gamtos garsų, tyrinėkite jos spalvas ir tekstūras. Tai labai ramina.

7. Pasilepinkite nauju pirkiniu. Moterims batų ir drabužių niekada nebus per daug – įsigykite nors šalikėlį. Vyrai (taip, taip, moterys nežino, ko nori vyrai) gali pradžiuginti save naujais automobilio ratlankiais.

8. Pažiūrėkite linksmą filmą. Net jei komedija nėra jūsų mėgstamiausias žanras, kartais banalus filmas priverčia stipriai nusišypsoti. Komedijose galite atpažinti stereotipinį savo ar draugų elgesį, kuris ekrane atrodo juokingas. Tai tikrai pakels nuotaiką.

9. Prisileiskite pilną vonią vandens su putomis, nepatingėkite užsidegti žvakių, smilkalų, įsijunkite muziką ir mėgaukitės jaukia ramybe po įtemptos darbo dienos.

10. Iškrėskite šunybę kolegai, draugui ar šeimos nariui. Tuo piktnaudžiauti nevalia, tačiau kartais nuotaiką pakelia greitai ir ilgam.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.