...

Didžiosios bendrovės žengia į ekologinės metavisatos erą – per virtualius įrankius plės verslą ir saugos aplinką

Verslas

2022.08.11

Autorius: bzn start

Temos: .

Didžiosios bendrovės žengia į ekologinės metavisatos erą – per virtualius įrankius plės verslą ir saugos aplinką

Nors metavisata yra dar daug kam negirdėtas terminas, jos populiarumas auga. Metavisata, arba virtualių pasaulių tinklas, suteikia galimybę virtualiai atlikti įvairiausius veiksmus, nuo apsipirkimo iki virtualių restoranų lankymo. Tačiau įprasto šio reiškinio apibrėžimo nebeužtenka – siekdamos daryti kuo mažesnį poveikį aplinkai, didžiosios kompanijos ima kurti ekologines metavisatas. Taip padarė ir tarptautinė sveikatingumo ir biotechnologijų bendrovė „TIENS Group“, šį mėnesį atšventusi savo 27-ajį gimtadienį.

Metinių proga Kinijoje įsikūrusi „TIENS Group“ surengė festivalį, kuriame nuotoliniu būdu dalyvavo dešimtys milijonų TIENS partnerių iš daugiau nei 100 pasaulio šalių, tarp jų ir Lietuvos. Renginyje TIENS paskelbė, kad pereina prie ekologinės metavisatos, kuri atvers duris naujoms galimybėms bei pokyčiams organizacijoje, darydama mažesnį poveikį aplinkai. Mat virtualios paslaugos taip pat palieka savo pėdsaką – šiltnamio efektą sukeliančias dujas.

„Daugelis galvoja, kad naršydami internete neteršiame aplinkos. Tai yra mitas, nes virtualios realybės įrangoje ir duomenų centruose naudojamos dirbtinio intelekto ir debesijos paslaugos, kurioms reikia daug energijos. Be to, sparčiai tobulėjančios technologijos skatina žmones pirkti vis naujesnius įrenginius ir išmesti senuosius. Tai reiškia, kad daugėja elektroninių atliekų, kurios teršia mūsų dirvožemį ir gruntinius vandenis. Todėl jau dabar reikia ieškoti sprendimų, kaip sumažinti išmaniųjų technologijų sukeliamą e. taršą“, – teigia kompanijos atstovas Yukai Wang.

27-ojo TIENS gimtadienio renginyje pristatytas ekologinis metavisatos maketas. Juo remiantis bus atidaromos naujos patirties parduotuvės, kuriose galima ne tik pirkti produktus, bet ir patirti papildomų įspūdžių. Ekologinė metavisata taip pat padės kurti naujas e. parduotuves, tiekimo grandines ir mažmeninę prekybą.

Išbandys naujausius virtualius įrankius

„Jau dabar, pasitelkdama metavisatą ir dirbtinį intelektą, online ir offline integraciją, virtualiąją realybę ir naująsias technologijas, TIENS kuria inovatyvaus verslo modelius. Vienas pavyzdžių – sveikatos ir grožio „Taijisun International Health Management Experience“ projektas, kuriame derinamos sveikatos priežiūros programos ir sveika mityba. Šis projektas jau išaugo iki 32 000 patirties parduotuvių įvairiose šalyse. Vis dėlto pasaulyje vis dar aktualios užimtumo ir verslumo problemos. Pritaikiusi naujas technologijas – metaduomenų rinkodarą, block-chain technologiją ir unikalų IP adresą – TIENS padėtų įmonėms išplėsti pardavimo kanalus ir patekti į pasaulinę rinką“, – teigia Yukai Wang.

Anot Yukai Wang, šioms naujovėms įgyvendinti bus naudojamos įvairios technologijos. Viena iš jų – metaduomenų rinkodara, kai, siekiant išsiaiškinti klientų įpročius ir norus, apie juos renkami duomenys. Tai leis verslams tiksliai nustatyti netoliese esančių žmonių buvimo vietą, nukreipti vartotojų srautą, pasiekti potencialius klientus bei plėsti jų ratą.

Antroji technologija – block-chain, kai pirkėjai ir pardavėjai gali kontaktuoti tiesiogiai be tarpininkų. Tiek metaduomenų, tiek block-chain sistemos suteiks galimybę kiekvienam verslui tvarkyti savo asmeninį tinklalapį ir sukurti unikalią socialinių tinklų, kuri padės gauti statistiką apie klientus.

Trečiasis įrankis – TIENS sukurtas specialus IP adresas, kuris padės organizacijai tiesioginių transliacijų metu pasakoti apie produktus ir juos parduoti, filmuoti vaizdo įrašus ir pasitelkiant dirbtinį intelektą atlikti sinchroninį teksto vertimą. Dėl šių naujovių klientų aptarnavimas taps asmeniškesnis, tikslesnis ir išmanesnis.

Organizacija rūpinasi visuomenės gerove

1995 m. įkurta „TIENS Group“ yra tarptautinė įmonių grupė, kurios veikla apima biotechnologijų, sveikatos priežiūros, turizmo, švietimo, elektroninės prekybos, tarptautinės prekybos ir daugelį kitų sričių. TIENS įsteigė filialus 110 šalių ir regionų, o jos veikla apima daugiau kaip 224 šalis ir aptarnauja 47 milijonus vartotojų šeimų visame pasaulyje. Organizacija padėjo sukurti dešimtis milijonų darbo vietų ir verslų visame pasaulyje, prisidėjo prie šimtų milijonų žmonių gyvenimo kokybės ir fizinės bei psichinės sveikatos gerinimo.

Atstovybė Lietuvoje – UAB „Korporacija Tjanši“ veikia nuo 2001 m. ir parduoda unikalius produktus, gaminius iš natūralių žaliavų, naudojant inovatyvius biotechnologinius pasiekimus ir tradicinės kinų sveikatos tausojimo patirtį.

Laikydamasi verslo filosofijos „Padėti visuomenei, grąžinant žmonijai sveikatą“, įmonių grupė „Tiens Group“ per labdarą, susijusią su sveikatos apsauga, švietimu, pagalba po stichinių nelaimių ir aplinkosauga, dosniai investavo 1,5 milijardo juanių (200 milijonų eurų) į visuomenės gerovės programas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.