...

Startuolis pritraukė 500 tūkst. JAV dolerių

Verslas

2020.01.02

Autorius: BZN start

Temos: , , .

Startuolis pritraukė 500 tūkst. JAV dolerių

„Eddy Travels“ komanda Asmeninio albumo nuotr.

Dirbtiniu intelektu paremtas kelionių asistentas „Eddy Travels“ užbaigė savo pirmąjį investicijų raundą. Jo metu buvo pritraukta 500 tūkst. JAV dolerių.

Investuotojais tapo Toronto „Techstars“, fondai „Practica Capital“ ir „Open Circle Capital“. Taip pat prie investicijų prisijungė verslo angelai iš Jungtinių Amerikos Valstijų, Kanados ir Jungtinės Karalystės.

Patogi sistema

Virtualus kelionių asistentas skirtas supaprastinti kelionės planavimo patirčiai ir yra prieinamas tokiose populiariose bendravimo platformose kaip: „Facebook Messenger“, „WhatsApp“, „Telegram“, „Viber“, „Line“ ir „Slack“.

Žinutes su užklausomis keliautojai gali siųsti ir raštu, ir balso pranešimais. Kadangi sistema paremta dirbtiniu intelektu, atsakymą į savo užklausą vartotojas gali gauti vos per kelias sekundes.

Startuolis jau yra pritraukęs daugiau nei 150 tūkst. vartotojų visame pasaulyje, o skrydžių bilietų užklausas vykdo bendradarbiaudamas su „Skyscanner“ ir „Emirates Airlines“.

„Mūsų pagrindinis tikslas – sukurti geriausią virtualų kelionių asistentą pasaulyje. Trumpuoju laikotarpiu mes koncentruojamės į skrydžių bilietų paieškos supaprastinimą, vėliau planuojame paslaugas plėsti iki viešbučių, lankytinų vietų, draudimo, gidų, turų ir pan. Mes nekuriame sistemų patys, todėl galime bendradarbiauti su didžiausiais pasaulio žaidėjais, tokiais kaip „Skyscanner“. Artimiausiu metu planuojame pranešti ir apie dar vieną partnerystę su tarptautiniu kelionių draudimą siūlančiu prekių ženklu“, – dar kiek anksčiau portalui „bzn start“ sakė startuolio „Eddy Travels“ įkūrėjas Edmundas Balčikonis.

Sulaukė pripažinimo

Prieš dvejus metus startavusios idėjos pripažinimas ilgai netruko. Startuolis jau yra pelnęs apdovanojimų ir įvertinimų, o pelnytos investicijos tik įrodo, kad einama tinkama linkme.

Praėjusių metų pavasarį Lietuvos startuolių konferencijoje „Startup Fair. Change 2019“ dėl geriausio startuolio vardo varžėsi net 44 inovatyvios įmonės, o po įtemptos kovos nugalėtoju tapo būtent lietuvių sukurtas startuolis „Eddy Travels“. Kiek vėliau lietuvių startuolis pateko ir į Baltijos startuolių reitingo varžytuves. Be to, lietuvių startuoliai „Eddy Travels“ ir „MoQ“ pateko į geriausiųjų Baltijos šalyse dešimtuką.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.