...

Rise Vilnius išrinktas geriausia startuolių bendradarbystės vieta Lietuvoje

Verslas

2016.08.17

Autorius: BZN start

Temos: , .

Rise Vilnius išrinktas geriausia startuolių bendradarbystės vieta Lietuvoje

„Rise Vilnius“ jau tapo FinTech startuolių traukos objektu. Asmeninio albumo nuotr.

Tarptautiniai verslo konsultantai „NomadCapitalist“ šią savaitę išleido straipsnį, kuriame apžvelgia pačias geriausias bendradarbystės (angl. co-working space) erdves Europoje. Tarp tokių gerai žinomų erdvių kaip Londono „WeWork, Madrido „utopic_US, Romos „Talent Garden Roma“ patenka ir „Rise Vilnius“, kuris atsidarė prieš mėnesį ir jau tapo FinTech startuolių traukos objektu.

Pasak straipsnio autoriaus, Andrew Henderson, kuris yra sėkmingas verslininkas, investuotojas, privatus verslo konsultatas, per metus apkeliaujantis daugiau kaip 90 šalių, Europa šiandien yra vienas iš didžiausių IT verslo traukos objektų, galintis pasiūlyti nuotoliniu būdu dirbantiems, nepriklausomiems verslininkams, IT srities specialistams darbui tinkamą infrastruktūrą. Šiandien, anot jo, Europa yra „skaitmeninių benamių“ (digital nomads) erdvė, kurioje galima laisvai kurti, tuo pačiu plečiant ir savo pažinimo lauką – keliaujant ir susitinkant su įvairių sričių specialistais skirtingose šalyse, kurios suteikia galimybę naudotis laisvomis bendradarbystės erdvėmis.

A.Henderson tikina, jog šiandien kaip niekada anksčiau Europos miestai yra pripildyti nepriklausomų bendradarbystės erdvių, kurios į bendruomenę buria ne tik verslininkus, IT specialistus, bet ir kitus skaitmeninio verslo atstovus. Taigi, į tokį geriausiųjų darbo erdvių sąrašą patenka ir „Rise Vilnius“.

Buria FinTech bendruomenę

 

„Siekiame būti matomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione, norime pritraukti startuolius ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš aplinkinių, todėl toks įvertinimas tik įrodo, jog judame teisingu keliu.“

D. Kavaliauskas.

 

Rise Vilnius“ yra septintoji pasaulyje tokia bendradarbystės erdvė, kuri priklauso „Rise“ tinklui. Tokios bendradarbystės erdvės jau veikia Londone, Mančesteryje, Niujorke, Mumbajuje, Keiptaune, Tel Avive. Nuo kitų bendradarbystės erdvių Rise Vilnius skiriasi tuo, jog čia yra ne tik 50 patogių ir modernių darbo vietų, 4 susitikimų kambariai, 2 kambariai skirti telefoniniams pokalbiams, didžiulė renginių erdvė, talpinanti daugiau nei 100 žmonių ir turinti galimybę transliuoti renginius gyvai, tai – erdvė, burianti FinTech bendruomenę, kurios nariai turi galimybę ne tik nemokamai dalyvauti renginiuose, mokymuose, konferencijose, naudotis finansinių technologijų ekosistemos konsultacijomis su srities profesionalais (angl. mentoring), bet ir nemokamai dirbti kitose „Rise“ tinklo vietose.

„Mums labai džiugu, jog dirbame vos mėnesį, o apie mus jau kalba tokie žinomi vardai kaip „NomadCapitalist“. Ne tik kalba, bet ir įvertina kaip pačią geriausią erdvę Lietuvoje naujo verslo kūrimui, kuri gali suteikti ne tik darbo vietą, bet supažindinti su Lietuvos, Pabaltijo regiono bei kitų „Rise‘ų“ FinTech ekosistema. Siekiame būti matomi ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione, norime pritraukti startuolius ne tik iš mūsų šalies, bet ir iš aplinkinių, todėl toks įvertinimas tik įrodo, jog judame teisingu keliu, – kalbėjo „Rise Vilnius“ vadovas Darius Kavaliauskas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.