...

„myTU“ užbaigia 5 mln. eurų pradinį etapą

Verslas

2022.09.29

Autorius: bzn start

Temos: , , , .

„myTU“ užbaigia 5 mln. eurų pradinį etapą

myTU“ – mobiliosios ir internetinės bankininkystės platforma, teikianti bankininkystės sprendimus ir nuolaidas kelionėms, svetingumui bei pramogoms keliautojams, šeimoms ir laisvai samdomiems darbuotojams paskelbė apie užbaigtą 5 mln. eurų pradinio finansavimo etapą, kuriam vadovavo grupė verslo angelų investuotojų, sukūrusių bankininkystės, IT, kelionių ir farmacijos verslus.

Investicijos leidžia „myTU“ paspartinti produktų kūrimą, papildant savo pasiūlą naujomis funkcijomis ir produktų linijomis, įskaitant vartojimo paskolas. Taip pat sustiprinti patekimo į rinką strategiją ir toliau plėtoti „myTU“ veiklą bendradarbiaujant su naujais prekybininkais bei įtraukiant jų produktus ir paslaugas į „myTU Outlet“.

2019 m. „myTU“ pradėjo veiklą Vilniuje kaip į keliones orientuota fintech bankininkystės platforma, teikianti lokalizuotus specialius pasiūlymus kelionių sektoriaus prekėms ir paslaugoms, pavyzdžiui, skrydžiams, viešbučiams ir pramogoms. Pandemijos metu jai teko keisti strateginę kryptį – laikinai sustabdyti kelionių verslo aspektus ir vietoje to pradėti kurti mobiliosios bankininkystės sprendimus individualiems klientams, ypatingą dėmesį skiriant šeimoms ir vaikų finansų valdymui.

Po pandemijos „myTU“ grįžo prie savo pradinių planų ir atsidūrė išskirtinėje padėtyje, kad galėtų pasinaudoti pasauliniais pokyčiais kelionių ir bankininkystės sektoriuose, tokiais kaip spartesnis skaitmeninės bankininkystės diegimas individualių ir verslo klientų tarpe, spartus turizmo atgimimas, taip pat naujos judrumo, nuotolinio darbo ir „darbinių atostogų“ tendencijos.

Siekia tapti pirmaujančia bankininkystės platforma keliautojams

„myTU“ yra produktas, kurį kasdien visoje EEE (29 šalyse) parsisiunčia daugiau nei 1 000 vartotojų ir nuolat didinantis klientų skaičių.

Vienas iš „myTU“ įkūrėjų ir generalinis direktorius Raman Korneu dalijosi: „Mūsų vizija – būti pirmaujančia patikima bankininkystės platforma keliaujantiems žmonėms. Mes deriname paprastos bankininkystės programėlės patogumą su unikaliais kelionių industrijos pasiūlymais. Jie mūsų klientams suteikia įrankių, leidžiančių didinti jų turtą, siekti tikslų ir rasti kelią bet kurioje pasaulio vietoje.

Labai džiaugiamės, kad mūsų idėja sulaukė įvairių investuotojų palaikymo ir labai vertiname jų pasitikėjimą ir dalyvavimą.

Naudodamiesi šia proga taip pat šiek tiek atskleidžiame savo tolimesnius planus. Dabar esame tokiame etape, kai turime nesustodami judėti į priekį. Todėl artimiausiu metu paskelbsime apie naujo finansavimo etapo pradžią, kuris mums reikalingas, kad galėtume tęsti savo planus plėtoti verslą EEE, gauti visavertę banko licenciją ir plėstis į JAV rinką. Ten jau turime strateginį partnerį – BaaS rinkos lyderį „Mbanq“, kuris suteiks mums visą licencijavimo ir atitikties palaikymą JAV.

Apie „myTU“

Vilniuje įsikūrusi UAB „Travel Union“ (prekės ženklas „myTU“) yra fintech startuolis, Lietuvos banko licencijuotų mobiliosios bankininkystės paslaugų teikėjas. Jis teikia vertę keliautojams, šeimoms ir laisvai samdomiems darbuotojams, jungiantis juos su specialiais kelionių ir ne tik partnerių pasiūlymais. „myTU“ programėlę galima naudoti „Android“, „iOS“ ir darbalaukyje (verslo klientams).

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.