...

Lietuviai pateko į prestižinį „Forbes“ sąrašą

Verslas

2018.01.25

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , , .

Lietuviai pateko į prestižinį „Forbes“ sąrašą

J. Pikelis ir L. Jokubaitis Asmeninio albumo nuotr.

Šią savaitę buvo paskelbtas tradicinis 30 įtakingiausių žaidėjų Europos finansų rinkoje sąrašas, į kurį galėjo patekti tik tie jaunuoliai, kurie dar nėra sulaukę savo trisdešimtojo gimtadienio. Sėkmė nusišypsojo lietuviško startuolio „Monetha“ kūrėjams Justui Pikeliui (nuotr. kairėje) ir Laurynui Jokubaičiui (nuotr. dešinėje).

Justas Pikelis. Asmeninio albumo nuotr.Įvertinti dviejose kategorijose

Startuolio „Monetha“ kūrėjai „Forbes“ sąrašuose pateko į dvi kategorijas: finansų ir „Big Money“. Į pastarąją jaunieji verslininkai įtraukiami už savo gebėjimą pritraukti didžiules investicijas, suvaldyti pinigų srautus ir generuoti pelną.

Kad tai jauniesiems verslininkams sekasi neabejotinai puikiai, atskleidžia jų veiklos rezultatai. Startuolis kuria ir vartotojams siūlo neeilinius informacinių technologijų sprendimus, leidžiančius žmonėms atsiskaityti kriptovaliuta partnerių prekybos vietose. Inovatyviai idėjai pasitelkiama sistema „Etherium“ ir decentralizuota technologija „Blockchain“. Didžiausias startuolio pasiekimas, dėl kurio ir buvo sulaukta daugiausia „Forbes“ dėmesio, – pernai paskelbtas pirminis kriptovaliutos siūlymas (ICO). Jį paskelbusi „Monetha“ sulaukė 37 mln. dolerių investicijų vos per 18 minučių.

Pats J. Pikelis pabrėžia, kad toks įvertinimas yra tarsi svajonės išsipildymas ir galimybė būti tarp geriausiųjų. Tai padės ne tik Laurynas Jokubaitis. Asmeninio albumo nuotr.tobulėti jam pačiam, bet ir suteiks naudos visam startuoliui.

„Prieš kelerius metus patekimas į „30 under 30“ atrodė kaip tolima svajonė, netgi „Forbes“ generalinis direktorius pabrėžė, kad patekti į sąrašą yra sunkiau nei į Harvardą, todėl neslėpsiu – buvo maloni staigmena. Toks sąrašas suteikia ne tik galimybę įtraukti tai į savo reziumė, tačiau ir atidaro duris į vieną prestižiškiausių tinklų, todėl tai ne tik asmeninis ar komandinis įvertinimas, bet ir nauda startuoliui „Monetha“, – džiaugsmo neslepia pašnekovas.

Į „Forbes“ geriausiųjų ir perspektyviausių jaunuolių sąrašus pateko du iš trijų startuolio „Monetha“ bendraautorių. Trečiajam, Andrejui Ruckij, sukliudė organizatorių amžiaus cenzas, mat jam jau kiek daugiau nei trisdešimt.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.