...

Startavo nemokama Eksportuotojų duomenų bazė

Verslas

2012.11.08

Autorius: bzn start

Temos: .

Startavo nemokama Eksportuotojų duomenų bazė

Eksportuotojų bazė naudinga ieškant potencialių partnerių kitose rinkose, pristatant savo paslaugas ar produktus BFL/Šarūno Mažeikos nuotr.

VšĮ „Versli Lietuva“ šį rudenį pasiūlė naują paslaugą verslui – nemokamą registraciją Eksportuotojų duomenų bazėje. Paslauga skirta įmonėms, kurių veikla nukreipta į eksportą bei plėtrą į kitas šalis. Šis instrumentas yra naudingas, ieškant potencialių partnerių kitose rinkose, pristatant savo paslaugas ar produktus. Per tris pastaruosius mėnesius duomenų bazėje jau užsiregistravo 605 įmonės, jų anketos peržiūrėtos daugiau kaip 25 tūkst. kartų.

Eksporto departamento projektų vadovo Ramūno Baltaduonio teigimu, susidomėjimas paslauga auga. „Besidomintieji partnerių paeiška Lietuvoje kas savaitę verslo pasiūlymus peržiūri beveik 3000 kartų. Daugiausia dėmesio sulaukia medienos, aprangos ir tekstilės, informacinių technologijų sektoriai“, – pasakoja VšĮ „Versli Lietuva“ atstovas. Eksportuotojų duomenų bazė yra orientuota į užsienio klientą, potencialų partnerį, joje įdiegti įvairūs SEO sprendimai, palengvinantys tikslingą paiešką. „Tokią paslaugą sukurti „padiktavo“ poreikis iš verslo pusės. Užsienio kompanijos dažnai žvalgosi tiekėjų ir gamintojų Lietuvoje, tačiau joms trukdo tinkamos ir vieningos Lietuvos tiekėjų, gamintojų, eksportuotojų bazės nebuvimas. Šiandien šią problemą sprendžiame, pasiūlydami nemokamą registraciją Eksportuotojų duomenų bazėje. Išanalizavę užsienio kompanijų paieškos ypatumus, sukūrėme naują galimybę – jų bendrovių registracijos bazę, kuri turi tapti naudingu papildomu įrankiu įmonėms plečiant rinkas“, – pabrėžia Ramūnas Baltaduonis.

Pristatydamas bazės privalumus, įstaigos atstovas sako, kad tai dar vienas rinkodaros būdas, didinant savo žinomumą bei įgyjant konkurencinį pranašumą. VšĮ „Versli Lietuva“, remdamasi įmonių sąrašu, sukauptu duomenų bazėje, rekomenduos jas užsienio bendrovėms, besidominčioms ir ieškančioms partnerių Lietuvoje, informacija bus platinama per atstovus užsienyje, Lietuvos ambasadas užsienyje, taip pat VšĮ „Versli Lietuva“ organizuojamų renginių metu. Atkreipiame Jūsų dėmesį į tai, kad VšĮ „Versli Lietuva“ klientų eksportas praėjusiais metais augo 15 proc. daugiau nei šalies eksporto vidurkis, gauta daugiau kaip 1500 užklausų apie galimus partnerius Lietuvoje; 445 užsienio bendrovės dalyvavo Lietuvoje organizuotose kontaktų mugėse ir misijose. Eksportuotojų duomenų bazė leis greičiau, patogiau ir efektyviau: skelbti informaciją apie savo bendrovę, produkciją ir paslaugas; teikti pasiūlymus potencialiems partneriams; tiesiogiai gauti užsienio bendrovių užklausas bei užsakymus.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.