...

Kaip praplėsti partnerių ratą?

Verslas

2013.10.09

Autorius: bzn start

Temos: .

Kaip praplėsti partnerių ratą?

Organizuojama konferencija yra nepriklausomas ir unikalus verslo renginys Lietuvoje, vyksiantis pirmą kartą. dreamstime.com nuotr.

Spalio 16 d. „Litexpo“ vyksianti tarptautinė praktinė eksporto plėtros konferencija kvies Lietuvos įmonių vadovus, tarptautinius verslo plėtros konsultantus dalytis patirtimi, plėsti partnerių ratą ir tiesiog pabendrauti su įdomiais žmonėmis.

Organizuojama konferencija yra nepriklausomas ir unikalus verslo renginys Lietuvoje, vyksiantis pirmą kartą. Šio renginio sumanymas yra suburti bendruomenę, aktyviai diskutuojančią apie patirtį Lietuvai svarbiose užsienio rinkose, taip pat dalytis patirtimi žengiant į naujas rinkas bei plečiant partnerių ratą tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Konferencija yra puiki socialinė platforma kurti regioninius partnerių paieškos tinklus, konsultuoti ir konsultuotis.

Konferencija suteikia galimybę atsakyti į šiuos KLAUSIMUS:

Kokia gali būti X produkto įvedimo į Y užsienio rinką strategija?!

Noriu savo prekes parduoti Skandinavijoje, ką daryti?!

Ar būtina dalyvauti parodose siekiant rasti patikimus partnerius?!

Kaip pačiam atlikti naujos tikslinės eksporto rinkos analizę?!

Kaip sužinoti tikslinės rinkos poreikius ir ar mano produkcija bus paklausi?!

Kur ir kaip ieškoti partnerių? Kaip rasti tinkamas partnerių duomenų bazes?!

Kokie yra pardavimo kanalai Šiaurės šalyse ir Rusijoje?!

Kaip tapti tiekėju Skandinavijos pramonei?!

Į ką labiausiai reikia investuoti žengiant į naują rinką? Į produktą? Partnerių paiešką? Ar į įmonės darbuotojus?!

Kaip sukurti efektyvią eksporto proceso valdymo sistemą įmonėje?!

Gyvename rizikingame regione ar regione, pilname galimybių?!

Pranešėjai yra tarptautinio lygio eksporto plėtros konsultantai, įmonių vadovai

Konferencijos pranešėjai yra tarptautinio lygio eksporto plėtros konsultantai, įmonių vadovai, dirbantys su Skandinavijos, Baltijos, Rusijos ir kitomis rinkomis. Pranešėjai yra užmezgę platų partnerių tinklą Sankt Peterburge, Maskvoje, Žemutiniame Naugarde, Permėje, Stokholme, Osle, Kopenhagoje, Rygoje, Taline bei kituose Vakarų Europos ir Azijos miestuose.

Konferencijos metu planuojama aptarti įvairius klausimus, aktualius Lietuvos eksporto įmonėms, smulkiajam ir vidutiniam verslui, siekiančiam pradėti arba plėsti eksporto mastą. Pranešėjai pristatys naują kokybinį požiūrį į šalies konkurencingumą ir 2014 metų tarptautines tendencijas, galimybes bei grėsmes.

Tarptautinės verslo plėtros konsultantas Sigitas Brazinskas pristatys kitokį požiūrį į tarptautinę plėtrą per regioninius įmonių tinklus bei eksporto galimybes vidutinėms ir smulkiosioms įmonėms. O didžiausios eksporto plėtojimo kompanijos Baltijos ir Skandinavijos regionuose „GatewayBaltic“ ekspertas Martinsas Tiknussas pateiks visapusišką supratimą apie Skandinavijos rinkos būklę bei subtilų bendravimo lygį.

Sėkmingos plėtros veiksniai į naujas rinkas

Konferencijos pranešimai apims Lietuvai ypač aktualias eksporto rinkas – Rusijos, Skandinavijos ir Baltijos šalių. Nepaisant geografinės padėties, sėkmingai dirbti šiose rinkose galima tik įvertinus kultūrinius skirtumus, vietinės tradicijos ypatumus, suvokiant rinkos tendencijas ir prisitaikant prie rinkos poreikių. Pašnekovai, sukaupę 20 metų patirtį, aptars, su kokiomis problemomis susiduria vienoje ar kitoje rinkoje, kaip sėkmingai komunikuoti su užsienio partneriu siekiant ilgalaikės strateginės partnerystės.

Nors viešojoje erdvėje daug kalbama apie efektyvią eksporto strategiją, kokia efektyvi strategija iš tiesų turi būti, bus galima išgirsti iš žmonių, kurie tokias strategijas kuria.

Diskusijos sudarys prielaidas interaktyviai dalyvauti pranešėjams ir dalyviams, užduoti klausimus ir sulaukti rūpimų atsakymų. Neformali aplinka leis pabendrauti su įmonių vadovais ir konsultantais, pasidalyti daugiamete patirtimi, sužinoti, kokie yra užsienio partnerių paieškos kanalai ir galimybės, koks turi būti patikimo užsienio partnerio portretas, o KONTAKTŲ MUGĖ sukurs pridėtinę vertę puoselėjant partnerystę tarp Lietuvos eksporto potencialo.

Į konferencijos programą įeina

Konferencija;

Pietūs, 2 kavos pertraukos;

Pranešėjų ir dalyvių vakaras;

Specialūs partnerių pasiūlymai – galimybė laimėti pasivažinėjimą vieną savaitgalį prabangiu automobiliu „Jaguar“.

Konferencija skirta

Įmonių vadovams, eksporto vadovams, smulkiojo ir vidutinio verslo eksporto vadovams bei vadybininkams, akademinei bendruomenei, valdžios institucijoms, atsakingoms už eksporto plėtojimą.

Vieta ir laikas

Kongresų ir parodų rūmai „Litexpo“, Laisvės pr. 5, Vilnius

Kaina

420 Lt + PVM.

Detali programa ir registracija

www.exportsummit.lt

Vietų skaičius ribotas

„BZN start“ skaitytojams suteikiama 10 proc. nuolaida. Registruodamiesi į renginį anketoje nurodę vardą ir pavardę skliausteliuose nurodykite „BZN start“, t. y. Jonikas Jonikaitis („BZN start“).

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.