...

Ekspertai iš Europos ir JAV mokys, kaip pardavinėti „Amazon“ platformoje

Verslas

2023.06.01

Autorius: Marija Ventrė

Temos: , , .

Ekspertai iš Europos ir JAV mokys, kaip pardavinėti „Amazon“ platformoje

„Amazon” ekspertai // Organizatorių nuotr.

Šių metų liepos 20-21 dienomis Vilniuje vyks “Seller Fest Baltics” – vienintelis tarptautinis Lietuvoje organizuojamas renginys, skirtas prekybai „Amazon“ platformoje. 

Galimybė parduoti prekes milijonams pirkėjų

Milijonai žmonių visame pasaulyje apsipirkinėja „Amazon“ – vien Amerikoje daugiau nei 89 % pirkėjų sutinka, kad mieliau pirktų produktus iš „Amazon“ nei iš kitų e. parduotuvių. Ir nors JAV yra didžiausia šios „Amazon“ prekyvietė, ši e. komercijos gigantė sparčiai auga ir Europoje – 2022 m. liepos mėn. duomenimis, „Amazon“ buvo populiariausia internetinė prekyvietė Europoje, kurioje per mėnesį apsilankydavo maždaug milijardas žmonių. Tai atidaro daugiau galimybių e. komercijos pardavėjams plėsti pardavimus tarptautinėse rinkose.

Augant klientų skaičiui, kartu auga ir pasiūla, tad dažnu atveju naujiems „Amazon“ pardavėjams yra itin sudėtinga pradėti prekiauti „Amazon“ platformoje dėl stiprios konkurencijos. Dėl to svarbu išmokti, kaip tinkamai pasiruošti norint žengti į e. prekybą bei kaip išlaikyti aukštą poziciją „Amazon“ paieškos rezultatuose jau esamiems produktams.

Patyrę pardavėjai padeda greičiau „perkąsti“ „Amazon“ 

Vienas iš efektyviausių būdų mokytis siekti „Amazon“ aukštumų yra dalyvavimas renginiuose, kur yra galimybės susipažinti su kitais patyrusiais pardavėjais bei ekspertais ir gauti atsakymus į savo klausimus.

Augustas Kligys, „Orange Klik“ kompanijos įkūrėjas, nuo 2016 metų organizuoja renginius „Amazon“ pardavėjams ir mano, jog bendravimas su ekspertais akis į akį e. komercijos renginiuose „Amazon“ pardavėjams gali suteikti netikėtų žinių, kurias implementavus jų verslas turės galimybę augti daug greičiau nei bandant atrasti veikiančias „formules“ naršant interneto informacines džiungles.

100 pardavėjų bei tarptautiniai pranešėjai

„Seller Fest Baltics“ metu bus skaitomi pranešimai įvairiomis temomis, kuriomis tikimasi suteikti vertingų žinių fizinių produktų pardavėjams, prekiaujantiems skirtingose „Amazon“ šalyse.

Iš viso renginyje pranešimus skaitys daugiau nei 15 patyrusių e. komercijos specialistų, o jų tarpe tokie industrijoje žinomi vardai, kaip Chris Rawlings (JAV), Gilad Freimann (Izraelis), Brent Zahradnik (JAV), taip pat pranešėjai, gerai pažįstami lietuviškoje „Amazon“ erdvėje – Klaidas Šiuipys, Simas Želvys.

Pranešimų metu sužinosite įvairiausių strategijų:

  • kaip naudoti dirbtinį intelektą, kad paspartintumėte prekės ženklo augimą, pasitelkiant procesų automatizavimą, produkto puslapio optimizavimą, reklamos kampanijas ir klientų įsitraukimą.
  • Kaip atrasti mažos rizikos ir nedidelio biudžeto metodą, kaip greitai išleisti produktus ir atlikti A/B bandymus.
  • kaip padidinti produkto atsiliepimų (reviews) skaičių.
  • Kaip pagreitinti pardavimus ir kartu išlaikyti sveiką pelno maržą.
  • Kaip įgalinti reklamas, kad padidintumėte pardavimus ir prekės ženklo matomumą.

Tai tik keletas temų, kuriomis turėsite progą padiskutuoti bei atsakyti į sau rūpimus klausimus.

Be viso to, konferencijoje turėsite progą susipažinti su daugiau nei 100 dalyvių iš įvairių šalių bei pasidalinti savo patirtimis bei iššūkiais, prekiaujant skirtingose rinkose.

Išskirtinė programa VIP dalyviams

Dieną prieš renginį (liepos 19 d.), organizatoriai taip pat paruoš atskirą programą su patirtimis VIP bilietų pirkėjams, ypač rekomenduojama svečiams iš užsienio. Ryte su visa grupe planuojamas lengvas pasivaikščiojimas po Vilnių, vėliau – pietūs Trakuose, o iš ten dalyviai keliaus į tikrą lietuvišką sodybą, kurioje ragaus vietinių patiekalų ir gėrimų, skambant tradicinei folkloro muzikai.

„Norime, jog dalyviai susipažintų neformalioje aplinkoje dar prieš renginiui prasidedant. Tai jiems suteiks daugiau pasitikėjimo atvykti į pačią konferenciją, kadangi ten sutiks jau pažįstamus veidus. Tokiu būdu dalyviai laisviau dalyvaus diskusijose bei dalinsis patarimais tarpusavyje,“ – sako renginio sumanytojas Augustas.

Tai unikali galimybė užmegzti ryšius su kitais VIP dalyviais, renginio rėmėjais, taip pat su pranešėjais ir ekspertais, kurie kitomis dienomis skaitys pranešimus pagrindiniame „Seller Fest Baltics“ renginyje.

Tokių renginių Lietuvoje ar net visoje Europoje nėra daug

Renginio organizatorius Augustas teigia, jog tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje stinga aukšto lygio konferencijų, skirtų „Amazon“ pardavėjams. Norėdamas užpildyti šią spragą, jis, kartu su komanda, jau yra suorganizavęs 8 konferencijas įvairiose šalyse: Portugalijoje, Čekijoje, Izraelyje, Nyderlanduose, ir net trečią kartą suburia „Amazon“ entuziastus Lietuvoje. 

„Seller Fest“ Lietuvoje organizuojame jau trečią kartą. Kasmet renginys ne tik ženkliai auga savo dalyvių skaičiumi, bet ir pranešimų kokybe bei turiniu. Noras pradėti prekiauti ar padidinti pardavimus  „Amazon” vilioja vis daugiau verslininkų. Džiugu, kad tokio pobūdžio renginys Lietuvoje pritraukia vis daugiau dėmesio ir paskatina žmones  Baltijos šalyse domėtis prekyba  „Amazon“, – mintimis dalijasi Augustas.

Nepraleiskite progos sudalyvauti „Seller Fest Baltics“ ir užmegzti tarptautines draugystes su e. komercijos bendraminčiais! Daugiau informacijos apie šį renginį, kuris vyks anglų kalba, ir bilietus rasite čia: https://sellerfest.com/baltics/ 

 

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.