...

Milijonus prasukę „Amazon“ atskleis sėkmingų pardavimų strategijas

Verslas

2022.12.12

Autorius: Veronika Bielinytė

Temos: .

Milijonus prasukę „Amazon“ atskleis sėkmingų pardavimų strategijas

Šių metų gruodžio 28 dieną Vilniuje vyks Seller Fest Lietuva renginys, skirtas prekiaujantiems „Amazon“ platformoje ar tuo besidomintiems. „Amazon“ yra viena didžiausių e. komercijos platformų, kurioje galima parduoti, užsidirbti ir surasti viso pasaulio pirkėjus. Ne vieną prekeivį domina pelningiausios apsipirkimo dienos, įėjimo į „Amazon“ strategijos, investicijos, produktų palaikymas. Verslui rūpi, kad juos rastų pirkėjas ir sėkmingų pardavimų strategijos. Statistika stulbinanti, čia prekiaujant net 88 % pirkėjų grįžtantys, o 48 % pirkėjų apsiperka bent kartą per savaitę. Šie ir kiti visi rūpimi atsakymai ir naujausios žinios bei patirtys bus aptartos būtent šio šventinio renginio metu.

„Klausk patarimo to, kas išmano būtent tą sritį, turi patirties ir žinių, o ne to, kuris yra tiesiog garsus. Tai unikali galimybė susitikti ir susipažinti su tais, kurie prekiauja „Amazon“ platformoje ir gali padėti ne tik pasiekti geresnių rezultatų, bet ir pradėti prekiauti, įvertinti Jūsų produktą bei perspektyvas“, – pasakoja šio renginio sumanytojas ir „Orange Klik” kompanijos įkūrėjas Augustas Kligys, jau šešerius metus organizuojantis renginius tarptautinėms ir vietinėms „Amazon“ pardavėjų bendruomenėms.

Renginyje patirtimi dalinsis „Amazon“ vilkai

Renginyje pranešimus skaitys dešimt e. komercijos profesionalų ir patyrusių „Amazon“ prekiautojų, kurie pasidalins žiniomis ir naujausiomis strategijomis įvairiomis temomis, kaip:

  • „Amazon” verslo plėtra
  • Produkto pakavimo ypatumai
  • Mokesčiai susiję su „Amazon” prekyba
  • „Amazon” reklama
  • Produktų nuotraukos
  • Produktų gamyba ir tiekimas iš Kinijos
  • Eksperimentai bei juodoji „Amazon” pusė

Vienas iš pranešėjų, Žydrūnas Stankevičius, kuris „Amazon“ prekiauja jau daugiau nei dvylika metų ir yra perkopęs 15 mln. eurų pardavimuose, atskleis visą tiesą apie „Amazon“ verslo pelningumą, kaip sėkmingai jį parduoti ir netgi kaip pakelti jo pelną nuo 5% iki 35%.

Tuo tarpu Klaidas Šiuipys, „Amazon“ paskyrų administravimo „AMZ Bees“ agentūros įkūrėjas, pasidalins 80/20 taisykle, kurią jis su komanda naudoja tvarkant pardavėjų reklamines kampanijas „Amazon“ platformoje, ko pasekoje yra optimizuojami ir padidinami pardavimai.

Taip pat Tomas Augulis, įmonės „7 natos” vadovas ir „Orbitvu” prekinio ženklo atstovas, palies visiems pardavėjams itin aktualią temą – „Amazon“ produktų nuotraukas. Besikeičiančios el. prekybos tendencijos rodo, kad dabar vizualus produktų pateikimas yra ypatingai svarbus. Tomas papasakos, kaip įdiegti 360° nuotraukas „Amazon“ prekių kortelėse, norint išsiskirti iš minios.

Susiburs „Amazon“ entuziastai ir mėgstantys iššūkius

Ir tai tik keletas pranešimų, iš kurių išsinešite ne vieną gerą strategiją. Šis renginys – šventė yra puiki proga ne tik susipažinti su naujausiomis „Amazon” tendencijomis, bet taip pat praplėsti savo pažinčių ratą bei tarpusavyje pasidalinti dažniausiai kylančiais iššūkiais ir jų sprendimo būdais. Visa tai jums padės į 2023-uosius įžengti su sėkmę garantuojančiomis idėjomis!

Organizatoriai tikisi suburti virš 100 „Amazon” entuziastų iš visos Lietuvos. Pasak renginio sumanytojo Augusto Kligio, Lietuvoje tokio pobūdžio renginiai nėra dažni – jis pats dar 2019 metais surengė tarptautinį „Amazon” renginį lietuviškajai „Amazon” bendruomenei Vilniuje, į kurį atvyko ekspertai iš visos Europos ir Amerikos. Šiai dienai, Augustas yra surengęs 6 tarptautines konferencijas pardavėjams 5-iose šalyse (Europoje bei Izraelyje) ir „Amazon” industrijoje yra žinomas kaip vienas aktyviausių renginių organizatorių.

Gyvas bendravimas duoda rezultatų

„Dauguma „Amazon“ prekiautojams skirtų renginių vyksta Amerikoje, Didžiojoje Britanijoje bei Vokietijoje. Matydami tai, norime užpildyti šią spragą ir suteikti kitų šalių „Amazon“ entuziastams daugiau galimybių dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir susipažinti su industrijos ekspertais, kuriuos dažniausiai matome tik online“, teigia A. Kligys.

Seller Fest Lietuva renginys tai vienas iš nedaugelio šansų pasisemti žinių bei pasimėgauti gyvais pokalbiais su kitais patyrusiais „Amazon“ specialistais ir pardavėjais ypatingu tarpušvenčio laikotarpiu. Nepraleiskite šios progos!

Daugiau informacijos apie renginį ir bilietus rasite čia.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.