...

Mobiliosios lojalumo kortelių piniginės „Lwallet“ startas

Verslas

2013.11.19

Autorius: Karolina Kondratjevaitė

Temos: , .

Mobiliosios lojalumo kortelių piniginės „Lwallet“ startas

Mobiliosios lojalumo kortelių piniginės „Lwallet“ startas Organizatorių nuotr.

Kiekvienas iš mūsų turime bent dešimt (kalbant apie vyrus) ar daugiau (apklausų rezultatai rodo, kad moterys turi bent dvidešimt) lojalumo kortelių. Nuspręsti, kokių kortelių prireiks vieną ar kitą dieną, nėra paprasta, dažniausiai reikalinga kortelė lieka namuose. Ne išeitis ir specialiai kortelėms nešioti sukurti dėklai. „Moterys tokį dėklą gali laikyti rankinėje, tačiau daugumai vyrų vos užtenka vietos įprastai piniginei“, – sako bendrovės „New Vision Baltija“, šiandien pristačiusios pirmąją Baltijos šalyse mobiliąją lojalumo kortelių piniginę „Lwallet“, generalinis direktorius E. Budvilaitis.

Nauda – abipusė

Dėl „Lwallet“ nebereikės nešiotis keliolikos skirtingų prekybininkų į rinką išleistų plastikinių lojalumo kortelių, nes jas pakeis išmanieji telefonai. Programėlę atsisiuntę vartotojai turės galimybę peržiūrėti savo pirkinių istoriją, gaus aktualius (neįkyrius!) pasiūlymus ir, žinoma, nepamirš atsinešti reikalingos kortelės.

Pirmieji galimybę pasinaudoti šiuo patogiu sprendimu turės vaistinių tinklo „Camelia“, specializuotų parduotuvių „Vynoteka“ ir technikos prekių parduotuvių „Avitela“ klientai. Anot bendrovės „New Vision Baltija“ verslo plėtojimo direktorius Andriaus Kalašinsko, per metus prie „Lwallet“ turėtų prisijungti 20–30 įvairaus profilio prekybininkų.

„Pasaulio tendencijos rodo, kad jau artimiausioje ateityje išmanieji telefonai taps vienu iš svarbiausių kanalų prekybininkams tiesiogiai komunikuoti su savo pirkėjais. Ši tendencija jau ryškėja ir Lietuvoje, tad džiaugiamės galėdami Lietuvos vartotojams ir prekybininkams pasiūlyti vieną pažangiausių sprendimų, savo funkcionalumu unikalų Baltijos šalyse“, – sako E. Budvilaitis.

Pasak jo, mobilioji piniginė „Lwallet“ naudinga ne tik vartotojams, bet ir prekybininkams. „Lwallet“ suteikia galimybę efektyviau ir tikslingiau komunikuoti su savo pirkėjais, optimizuoti rinkodaros sąnaudas, sumažinti išlaidas, skirtas plastikinėms lojalumo kortelėms platinti ir administruoti. Pasinaudojant naująja sistema sukuriamas abipusis ryšys tarp pirkėjo ir pardavėjo – pirkėjas naudodamasis programėle gali vertinti prekybininko pasiūlymus, ištrinti nepatikusius, dalyvauti apklausose, išsakyti savo nuomonę ir pastabas.

Pirmasis sistemą diegtis nusprendė vienas didžiausių vaistinių tinklų Lietuvoje „Camelia“. Anot šio vaistinių tinklo generalinės direktorės Aušros Budrikienės, sprendimas pasiūlyti klientams galimybę naudotis lojalumo kortele išmaniajame telefone priimtas atsižvelgiant į klientų poreikius.

„Mūsų tinklo lojalumo kortelėmis šiuo metu naudojasi beveik milijonas Lietuvos gyventojų. Dalis jų yra aktyvūs moderniųjų technologijų naudotojai, kurie nuo šiol „Camelia“ pasiūlymais ir nuolaidomis galės naudotis pasitelkdami išmaniuosius telefonus“, – sakė A. Budrikienė.

Patogu ir paprasta

Mobilioji programėlė „LWallet“ yra pritaikyta išmaniesiems telefonams su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis. Parsisiųsti nemokamą programėlę galima iš „AppStore“, „GooglePlay“ arba tiesiog nuskenavus specialų QR kodą parduotuvėje, prisijungusioje prie „Lwallet“ paslaugos. Prie „Lwallet“ prisijungusio prekybininko pirkėjai gali į savo išmanųjį telefoną įsikelti savo jau turimą lojalumo kortelę arba tapti naujais lojalumo programos dalyviais.

Išsamesnę informaciją apie „Lwallet“ įdiegimą ir naudojimą rasite http://www.lwallet.lt

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.