...

10 labiausiai įkvepiančių rinkodaros citatų

Verslas

2013.06.17

Autorius: Vilija Andrulevičiūtė

Temos: .

10 labiausiai įkvepiančių rinkodaros citatų

10 labiausiai įkvepiančių rinkodaros citatų flickr.com

1. Puikios įmonės siūlo požiūrį, o ne tik produktą ar paslaugą. (Friedas Jasonas ir Hanssonas Davidas Heinemeieriai)

2. Partizaninė išmintis: atkreipkite dėmesį į tai, kas yra jūsų klientai ir kodėl jie iš jūsų perka. Įsijauskite į pirkėjo vaidmenį. Duokite jiems daugiau, nei jie tikisi gauti. (Jay Conradas Levinsonas)

3. Suteikite kokybę. Tai geriausia reklama. (Miltonas Hershey)

4. Jeigu lauksite, kol atsiras dar viena atvejo analizė jūsų industrijoje, bus per vėlu. (Sethas Godinas)

5. Stebuklingos lazdelės, slapti rankų paspaudimai ir triukai, nuvedantys į sėkmę, neegzistuoja, tačiau laikas, energija ir ryžtas gali jus ten nuvesti. (Darrenas Rowse‘as)

6. Verslo logikai reikalingas pokytis, kuris paverstų jį svarbiu klientams. Tas pokytis – perėjimas nuo informavimo ir pardavimo prie santykių kūrimo. (Jimas Stengelis)

7. Informacijos perdavime, kaip ir architektūroje, mažiau reiškia daugiau. Savo pranešimą turite gerai išaštrinti, kad jis įsirėžtų į sąmonę. Jeigu norite padaryti ilgalaikį įspūdį, meskite už borto visas dviprasmybes, savo pranešimą supaprastinkite, o paskui dar truputį supaprastinkite. (Riesas Alas ir Troutas Jackas)

8. Visada reklamuojami ne daiktai, o paprasta žmogiška laimė. Visada rodomi vienodai laimingi žmonės, tik skirtingais atvejais tą laimę suteikia skirtingi pirkiniai. Todėl žmogus eina į parduotuvę ne tų daiktų, o tos laimės. (Viktoras Pelevinas)

9. Žmonės teigiamai žiūri į įmones, kurios gali paaiškinti savo požiūrį. Gali būti, kad Tavo nuomonė jiems atrodys patraukli. Jei ne, rekomenduok klientui savo konkurentą, kuris galėtų pasiūlyti tai, ko jam reikia. Daug geriau, jeigu žmonės yra laimingi naudodami kitų produktą, nei nusivylę naudodami jūsiškį. (Friedas Jasonas, Hanssonas Davidas Heinemeieris)

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.