...

Vairuotojai pavežėjai galės atnaujinti savo automobilius per programėlę

Verslas

2023.10.20

Autorius: bzn start

Temos: , .

Vairuotojai pavežėjai galės atnaujinti savo automobilius per programėlę

„FinoMark“ vadovas Gražvydas Balčas. // Įmonės archyvo nuotr.

Susisiekimo paslaugų superprogramėlė „Bolt“ pradėjo bendradarbiavimą su sutelktinio finansavimo platforma „FinoMark“. Siekdami vairuotojams, teikiantiems pavėžėjimo paslaugas per „Bolt“ programėlę, pasiūlyti atnaujinti savo automobilius, „FinoMark“ teiks specialias sąlygas.    

„Kiekviena partnerystė yra labai svarbi, tačiau, kai požiūriai sutampa su tokiais rinkos lyderiais kaip „Bolt“, yra ypatingai malonu. Džiaugiamės, kad abi komandos – tiek mūsų, tiek „Bolt“ – per vasarą atliko nemažą darbą, o dabar jis virs naujomis galimybėmis mūsų platformos investuotojams. Taip pat svarbu, kad prisidėsime ir prie Lietuvos autoparko atnaujinimo. Ši partnerystė nebūtų įmanoma be bendro požiūrio į dalijimosi ekonomiką, žalumą ir partnerių svarbą abiem verslams,“ – teigė „FinoMark“ vadovas Gražvydas Balčas.

Automobilio atnaujinimo procedūra

Jau nuo šiandien „Bolt“ platformos vairuotojams bus pasiūlyta užpildyti trumpą paraišką „FinoMark“ svetainėje. Užpildžius paraišką ir išsirinkus automobilį, beliks laukti atsakymo. „Su komanda atlikome nemažą darbą, kad procesas būtų, kaip galima paprastesnis ir lengvesnis. Manome, kad šios paskolos bus puiki galimybė atnaujinti pavežėjų automobilius į naujesnius, mažiau taršius bei naudojančius mažiau kuro. Tuo tarpu investuotojai turės galimybę dar labiau diversifikuoti savo portfelį,“ – pratęsė G. Balčas.

„Bolt“ nuo pat susikūrimo pradžios akcentuoja savo tikslus tvarumo ir žalumo srityje, todėl siekis atnaujinti pavežėjų automobilių parką, keičiant senus į naujus, mažiau taršius, hibridinius ar net į elektrinius automobilius yra dalis žalumo strategijos.

Noras gerinti paslaugų kokybę paskatino naujus sprendimus

„Girdime savo platformos partnerių norą nuolat gerinti paslaugos kokybę ir atsinaujinti vairuojamus automobilius. Džiaugiamės, kad kartu su „FinoMark“ suradome sprendimą ir jau artimiausiu metu  galėsime savo platformos vairuotojams pasiūlyti partnerių „FinoMark“ paslaugas,“ – apie bendradarbiavimą kalbėjo „Bolt“ vadovas Lietuvoje Andrius Pacevičius.

Sutelktinių paslaugų platforma „FinoMark“ veikia kaip tarpininkas tarp investuotojų ir paskolos prašančių įmonių (šiuo atveju, individualia veikla užsiimančių asmenų). Tuo tarpu „Bolt“ yra vieni iš lyderių pavėžėjimo, paspirtukų ir automobilių dalijimosi bei maisto pristatymo versle.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.