...

Per vienus metus dvi svarbios investicijos

Verslas

2020.11.17

Autorius: bzn start

Temos: .

Per vienus metus dvi svarbios investicijos

„GoRamp“ komanda asmeninio albumo nuotr.

Logistikos startuolis COVID-19 pandemijos sąlygomis ne tik padėjo gamybos įmonėms suvaldyti logistikos valdymo iššūkius, bet ir pritraukė jau antrą investiciją per pastaruosius 12 mėnesių. 450 tūkst. eurų investicija, pritraukta iš rizikos kapitalo fondų „Startup Wise Guys“ ir „Presto Ventures“, bus panaudota tolesnei plėtrai į Lenkiją ir Vakarų Europos šalis.

Lengvina kasdienius darbus

Su startuolio „GoRamp“ pagalba įmonės išvengia pasikartojančių rankinių darbų. Tokių kaip: elektroninių laiškų siuntinėjimas derinant transportą, telefono skambučiai ir rankiniu būdu kuriamos ataskaitos, kurios dažniausiai telieka žodine subjektyvia informacija, o ne faktiniais duomenimis. 

„Naudojimosi sistema rezultatas – įmonės gali paspartinti vidinę ir išorinę komunikaciją dėl planuojamų transporto užsakymų. Tuo tarpu sandėlis gali sklandžiai planuoti visos dienos darbus ir išvengti eilių. Aukščiausio lygio vadovai gali stebėti svarbiausius automatiškai sukurtus veiklos rodiklius, kad priimtų duomenimis pagrįstus sprendimus, padedančius toliau tobulinti procesus“, – teigia „GoRamp“ bendraįkūrėjis Jevgenijus Polonis.

Tikslinė auditorija vis dar edukuojama

Nuo pat veiklos pradžios „GoRamp“ atliko reikšmingą vaidmenį edukuojant Baltijos šalių gamybos įmones. Didžiausias iššūkis gamintojams visada buvo rasti būdą, kaip trečiųjų šalių partneriai galėtų gauti informaciją apie transporto užsakymus. Kaip pateikti grįžtamąjį ryšį apie sunkvežimių informaciją, atvykimo laiką, dokumentus ir kitą svarbią informaciją tiesiai į ERP sistemas.

„Dauguma gamintojų vis dar nesiryžta valdyti savo logistikos procesų per sistemas. Jie mano, kad tokie sprendimai yra brangūs arba juos reikia susiprogramuoti patiems. Tačiau „GoRamp“ komandos sprendimo kainodara yra mėnesinis abonementinis mokestis, kuris vidutinei gamybos įmonei gali kainuoti vos kelis šimtus eurų ir sutaupyti keliolika kartų didesnes operatyvinio darbo bei galimų klaidų išlaidas. Būtent dėl šios priežasties „GoRamp“ produktas yra puikus sprendimas automatizuoti visus procesus. Įdiegti viską galima greičiau nei per vieną savaitę. Šiuo metu komanda toliau didina klientų portfelį Lenkijoje ir Vakarų Europos šalyse, kur gamintojai yra pažangesni“, – pasakoja „GoRamp“ bendraįkūrėjis.

Pandemija išėjo į naudą

COVID-19 situacija paskatino gamybos įmones suprasti, kad informacijos skaitmeninimas ir jos prieinamumas dirbant iš namų yra svarbus.

„Skaitmeninimas, efektyvesnis žmogiškųjų išteklių naudojimas, siekiant sumažinti logistikos biudžetus, ir aiškesnė duomenimis pagrįsta KPI analizė visoje grandinėje yra svarbūs kintamieji, kurie ne tik padeda susidoroti su dabartiniais iššūkiais, bet ir gali tapti ilgalaikio konkurencinio pranašumo veiksniais rinkoje. Tikėtina, kad artimiausiais metais transporto valdymo sistemų poreikis tik didės, o „GoRamp“ komanda džiaugiasi galėdama prisidėti prie pramonės skaitmeninimo“, – sako J. Polonis.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.