...

Milijoną eurų panaudos plėtrai ir efektyvumui didinti

Verslas

2021.02.22

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: .

Milijoną eurų panaudos plėtrai ir efektyvumui didinti

A. Kavaliauskas Asmeninio albumo nuotr.

Debesijos pagrindu sukurta teisinės praktikos valdymo platforma „Amberlo“ pritraukė 1 mln. eurų investiciją. Startuolio potencialu patikėjo rizikos kapitalo fondai „Iron Wolf Capital“, „70V“, „Next Road Ventures“, „Corvus Ventures“ ir privatūs investuotojai.

Anot „Amberlo“ įkūrėjo bei vadovo Aido Kavaliausko, ši investicija paspartins produktų plėtrą į naujas rinkas, prisidės prie sėkmingo veiklos išplėtimo kaimyninėje Lenkijoje. Taip pat numatyta dar daugiau bendradarbiavimo funkcijų, integracijų, su dirbtiniu intelektu automatizuotų procesų. Tai, pasak „Amberlo“ komandos, dar labiau padidins veiklos efektyvumą. 

Įžvelgė sistemos spragą

2017 m. įkurto startuolio vadovas pasakoja, kad idėja gimė pamačius inovacijų spragą teisininkų darbe: „Dar 2015 m. dauguma mažų ir vidutinių advokatų kontorų, tvarkydamos savo teisinius reikalus, pasikliovė „Outlook“ ir „Excel“ programomis. Daugelis ir šiandien dirba tomis pačiomis priemonėmis. Tai nėra efektyvu. Nors pačios programos yra puikios, bet, kalbant apie advokatų kontorų valdymą, teisininkams trūksta bendradarbiavimo realiuoju laiku, tikslių duomenų ir saugumo. Naudojant „Amberlo“, viską, kas susiję su byla, galima rasti viename įraše: šalies kontaktinė informacija, dokumentai, susitikimai, užduotys, korespondencija ir atsiskaitymo informacija. Taip darbuotojai žino, kur ieškoti su byla susijusių duomenų.“ 

„Amberlo“ pagerina ir santykių su klientais valdymą, planavimą, administracinius procesus. Geriausias kokybiškos sistemos įrodymas – besiplečiantis vartotojų ratas. „Amberlo“ turi daugiau nei 500 advokatų kontorų iš 20 skirtingų šalių. Lietuvių sukurta sistema naudojasi ir penki tarptautiniai advokatų kontorų tinklai, o kas mėnesį šie rodikliai auga.

„Advokatų kontoros prisijungia ir lieka su mumis, nes joms patinka lengvai naudojama „Amberlo“ sąsaja. Čia lengvai veikia sudėtingi įrankiai, sistema patikima ir saugi. Naudodamiesi debesies pagrindu sukurta „Amberlo“ programine įranga, teisininkai gali pasiekti savo įmonės duomenų bazę iš žiniatinklio arba iš savo „iOS“ ar „Android“ įrenginyje esančios programėlės. Kol turite internetą, turėsite prieigą prie savo kliento informacijos. Be to, mūsų komanda kas tris savaites nuolat tobulina platformą ir papildo naujomis funkcijomis“, – atskleidžia A. Kavaliauskas.

Investuotojų nuomonės

Rizikos kapitalo fondo „Iron Wolf Capital“ vadovaujantysis partneris Žygimantas Susnys teigia, kad buvo įžvelgtas aukšto lygio startuolio potencialas. Tikėtina, kad teisinės praktikos valdymo programinės įrangos rinka per artimiausius metus augs nuo 1 mlrd. eurų iki 20 mlrd. eurų. Turėdami dviejų dešimtmečių patirtį, „Amberlo“ gali užtikrinti sėkmingą konkuravimą šiame sektoriuje. „Pagrindiniai „Amberlo“ platformos pranašumai yra išskirtinė klientų patirtis, atvira architektūra ir aukšti kibernetinio saugumo standartai“, – vardija pašnekovas. 

„Corvus Ventures“ vadovaujantysis partneris Maciejus Kowalczykas teigia, kad startuolis atneša į rinką modernių vėjų. Anot jo, didelė dalis teisininkų vis dar įstrigę praeities programose, tad investicija į „Amberlo“ gali padėti šiems ledams pajudėti.

„Lenkijoje teisininkai atsilieka nuo kitų profesijų technologijų diegimo srityje, naudodami „Excel“, „Outlook“ ir „Dropbox“ derinį arba kai kuriuos specialius sprendimus, kurie atrodo kaip nuo 2000-ųjų pradžios. „Amberlo“ turi paprastą sąsają ir visapusiškas funkcijas bei puikią vartotojų patirtį. Kartu su atsidavimu duomenų saugumui ir patyrusia komanda „Amberlo“ gali būti puikus sprendimas, padedantis teisininkams skaitmenintis“, – teigia M. Kowalczykas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.