...

392 investuotojai patikėjo startuolio „Monimoto“ sėkme

Verslas

2021.01.22

Autorius: Ieva Kniukštienė

Temos: , .

392 investuotojai patikėjo startuolio „Monimoto“ sėkme

A. B. Rimkūnas Asmeninio albumo nuotr.

Inovatyvus lietuvių startuolis „Monimoto“, siūlantis motociklams skirtas išmaniąsias signalizacijų sistemas, užsitikrino 400 tūkst. eurų finansavimą. Jis surinktas iš 392 skirtingų investuotojų, tarp kurių ir gerai žinomi rinkos dalyviai – rizikos kapitalo fondai „Open Circle Capital“ ir „Iron Wolf Capital“. 

Sprendžia svarbią problemą

Monimoto“ – tai prie motociklo tvirtinamas įtaisas, kuris veikia palydovinės navigacijos principu (GPS) ir atsiunčia pranešimą, jeigu transporto priemonė ima judėti, kai šalia nėra savininko su „Bluetooth“ ryšį palaikančiu valdymo pulteliu. Vėliau informacija apie priemonės judėjimą tam tikrais laiko intervalais siunčiama į telefoną kartu su GPS žymomis.

Motociklų apsaugos problemos itin aktualios šių transporto priemonių vairuotojų pasaulyje. Ne veltui toks gausus būrys investuotojų patikėjo vystoma idėja. 

„Pastaruosius penkerius metus motociklų vagystės Jungtinėje Karalystėje rodikliai auga. Su 40 tūkst. vagysčių per metus Anglijos ar Velso motociklų savininkams gresia 3,3 proc. tikimybė, kad jų transporto priemonė bus pavogta kitais metais“, – liūdną statistiką atskleidžia startuolio bendraautoris Andrius Bruno Rimkūnas.

Surinktu finansavimu „Monimoto“ siekia išplėsti savo produktų pasiūlą, padidinti komandą ir paskatinti bendrovės augimą, kad galėtų pradėti veikti naujose rinkose. Pritraukta suma viršija numatytą tikslą 130 procentų. Tad startuolis galės įgyvendinti savo misiją padėti sustabdyti motociklų vagystes ir turės galimybę pradėti plėtrą į Šiaurės Amerikos rinką. Taip lietuvių startuoliui atsivers dar platesnės pasaulinės veiklos galimybės.

„Pradėję sutelktinio finansavimo kampaniją, surinkome 100 tūkst. eurų daugiau nei pradinis mūsų užsibrėžtas 300 tūkst. eurų tikslas. Tad galima sakyti, kad jį pasiekėme 130 procentų. Tai pavyko įgyvendinti su beveik 400 investuotojų. Mes labai džiaugiamės, kad išauginome savo bendruomenę ir galėjome žengti kitą mūsų įmonės augimo žingsnį“, – teigia verslininkas.

Pagrindiniai pranašumai

Paprašytas išvardyti svarbiausius pranašumus, A. B. Rimkūnas sako, kad „Monimoto“ yra įperkamas, lengvai naudojamas, patikimas, išmanus GPS sekimo įrenginys. Jo baterija veikia metus, o į išmanųjį įrenginį atkeliauja pranešimas kiekvieną kartą, kai jūsų transporto priemonė vos pajudinama. 

Pašnekovo teigimu, „Monimoto“ įrenginys kompaktiškas, nesunkiai montuojamas ir nepastebimas ant motociklo. Jis visiškai belaidis, jo nereikia profesionaliai pritaikyti, todėl jis nepriklauso nuo pačios transporto priemonės akumuliatoriaus ir elektros.

„Be viso to, „Monimoto“ įrenginys turi platų padengimą, tad sekti transporto priemonę galėsite bet kurioje pasaulio vietoje“, – tikina A. B. Rimkūnas.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.