...

„GoRamp“ pritraukė 1,5 milijono eurų vertės investiciją

Verslas

2022.04.28

Autorius: bzn start

Temos: .

„GoRamp“ pritraukė 1,5 milijono eurų vertės investiciją

„GoRamp“ komanda Asmeninio albumo nuotrauka

Šias metais investicijos į skaitmeninių logistikos valdymo sprendimų kūrėjus „GoRamp“ išaugo tris kartus. „GoRamp“ pritraukė 1,5 milijono eurų vertės investiciją, kuri paspartins plėtrą Vakarų Europos rinkose bei JAV. Į startuolį šiais metais investavo strateginiai partneriai  bei verslo angelų bendruomenės nariai, tarp kurių verslininkai Vladas Lašas, Tomas ir Andrius Šlimai, Justinas Milašauskas,  Guzel Gumerova bei Jared Schrieber.

Per pastaruosius dvejus metus GoRamp“ sistema naudojama 18 rinkų nuo Australijos iki Kanados, kasmet verslo apimtys augo daugiau nei 3 kartus. Sparčią plėtrą paskatino pasaulinis logistikos sektoriaus apimčių augimas karantino metu.

„Pasauliui susidūrus su nauja realybe, mūsų produkto poreikis Vakarų Europos rinkose nuolat auga. Vis didesnį susidomėjimą jaučiame ir iš kompanijų įsikūrusių JAV. Mūsų skaitmeninis sprendimas logistikos procesų optimizavimui yra universalus, jis atliepia būtent tas problemas, su kuriomis susiduria gamybos ir prekybos įmonės visuose pasaulio kampeliuose. Su šiuo Saas įrankiu klientai sutaupo to, kas šiuo metu vertingiausia – laiko ir resursų”, – sako GoRamp“ įkūrėjas ir vadovas Jevgenij Polonis.

Ateinančiais metais įmonė daugiausia dėmesio skirs produktų tobulinimui, skaitmeninės rinkodaros ir pardavimų sprendimams, plėčiantis Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos, Italijos bei JAV rinkose. Tarptautinė startuolio komanda augs dvigubai – prisijungs IT, pardavimų, marketingo, klientų aptarnavimo kolegų.

Eliminuoja 70 proc. operacinio darbo

„Juokaujame, kad esame startuolis kvadratu: mūsų kasdienybė greita, planai ambicingi, kolegos orientuoti į rezultatus, žino, ką daro, ir turi visišką veiklos laisvę. Bet kartu mes esame tarsi šeima, dalijamės svajonėmis ir padedame vieni kitiems jų siekti. Turbūt tai ir yra mūsų sėkmės raktas – mums nepakanka, kad sektųsi tik verslas”, – teigė J. Polonis.

Startuolis Lietuvos ir užsienio rinkai pasiūlė išmanų įrankį, leidžiantį prekybininkams ir gamybininkams skaitmenizuoti kritiškai svarbių tiekimo grandinės taškų operacijas. „GoRamp“ sistema eliminuoja 70 proc. operacinio darbo, sutaupo 20 proc. krovos ir ketvirtadalį transportavimo kaštų sandėlio valdymo, prekių logistikos grandyse.

Šiuo metu kompanija veikia 18 šalių visame pasaulyje. Per 2021 metus klientų krepšelis augo 2,5 karto, o jame lyderiaujančios bendrovės –„Pfizer“, „Thermofisher Scientific“, „Continental“, „Mondelez“, „Storenso“ ir kt. „GoRamp“ sistema naudojasi bendrovės veikiančios gamybos, farmacijos, automobilių gamybos, medienos apdirbimo, baldų, metalo, energetikos, plastiko pramonės sektoriuose. Paskaičiuota, kad vien per praėjusius metus su „GoRamp“ sistema įmonės klientai sutaupė daugiau nei 10 000 operacinio darbo valandų.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.