...

„GoRamp“ startuolis pritraukė 120 tūkst. EUR investiciją

Verslas

2020.01.10

Autorius: bzn start

Temos: , , .

„GoRamp“ startuolis pritraukė 120 tūkst. EUR investiciją

Lietuviškas transporto užsakymų valdymo startuolis „GoRamp“ pritraukė 120 000 EUR investiciją iš rizikos kapitalo fondų „Startup Wise Guys“, „Presto Ventures“ bei verslo angelo Gintauto Lukauskio.  

Gauta investicija bus panaudota stiprinti pozicijas Pabaltijo rinkoje bei plėtrai Lenkijos rinkoje. Iki šios dienos pirmus klientus pasiekusi tik bendraįkūrėjų jėgomis GoRamp komanda planuoja komandos plėtrą ir investicijas į rinkodarą. 

„GoRamp“ – tai startuolis, kuris  padeda gamybinėms bei prekybinėms įmonėms centralizuotai valdyti logistikos paslaugų pirkimo ir pervežimo informaciją bei dokumentaciją. Savo produkto pridėtinę vertę startuolis skaičiuoja trimis pagrindiniais rodikliais 70-4-20: iki 70 procentų automatizuotas žmogiškųjų resursų darbas, iki 4 kartų greitesnis informacijos apsikeitimas visoje logistikos grandinėje bei iki 20 sumažėję logistikos kaštai. 

„Per paskutinį pusmetį ne tik padėjome savo klientams pasiekti šiuos rezultatus, bet ir įtraukėme papildomą sandėlio kiemo valdymo modulį, kuris padeda centralizuotai planuoti atvykstančio į sandėlį autotransporto laiką iš anksto į rezervacijos procesą įtraukiant ir vežėjus, klientus bei tiekėjus. To pasekoje praplėtėme klientų ratą ir galime pasiūlyti platesnį paslaugų paketą. Tikime, jog  per artimiausius kelius metus tapsime standartu Pabalčio ir Lenkijos rinkose optimizuojant logistikos procesus įmonėse. Būtent pardavimų plėtrai ir bus naudojama naujoji investicija“, – komandos ambicijomis dalinasi bendraįkūrėja Ugnė Palionytė.

Atveda naujoves į konservatyvią rinką

Transporto valdymo sektorius yra viena didžiausių industrijų pasaulyje, tačiau technologiškai mažai pažengusi. Didžioji dalis gamybinių, prekybinių įmonių vis dar turi įsitikinimą, kad centralizuotas logistikos valdymas su aiškiais procesais bei pilnu atsekamumu yra prabangos dalykas, kurį galima įsidiegti tik investuojant dešimtis tūkstančių eurų nuosavam sprendimui.   Kaip teigia startuolio investuotojai, „GoRamp“ produktas neigia šitą industrijos mitą suteikdamas galimybę įsidiegti centralizuotą transporto valdymo sistemą vos per kelias dienas be išankstinių investicijų.

„Visų pirma, investavome į komandą atsižvelgiant tiek į patirtį sektoriuje, tiek patirtį dirbant kartu. Jie sugebėjo įvesti į pakankamai griežtą ir konservatyvią rinką lengvo ir patogaus naudojimo produktą. Be to, mes labai džiaugiamės produkto vizija bei jo holistiniu pritaikymu visoje tiekimo grandinėje”, – teigia „Startup Wise Guys“ partnerė Jonė Vaitulevičiūtė.

„Kryptingo visos komandos darbo dėka pavyko šiek tiek daugiau nei per pusmetį užsitikrinti vietinės  Lietuvos rinkos gamybinių, prekybinių bei transporto įmonių pripažinimą. Jau dabar sulaukiame organinio susidomėjimo iš naujų klientų, kurie sužino apie mūsų sprendimą iš lūpų į lūpas. Tai parodo, kad kuriama apčiuopama pridėtinė vertė visiems logistikos grandinės dalyviams ir inovatyvus sprendimas prigyja industrijoje, o klientų krepšelyje atsirandantys skambūs vardai tik dar labiau motyvuoja judėti į priekį. Mums iššūkiu tapo ne konkurencija su esamais produktais, bet rinkos edukacija. Dauguma įmonių vis dar sunkiai patiki, jog didelius sutaupymus atnešantys sprendimai nebūtinai turi būti imlūs laiko ir piniginių investicijų atžvilgiu“,  –džiaugiasi „GoRamp“ bendraįkūrėjas Jevgenij Polonis.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.