...

DOUP gavo 200 000 eurų investiciją į techninius sprendimus

Verslas

2022.10.05

Autorius: bzn start

Temos: , , , .

DOUP gavo 200 000 eurų investiciją į techninius sprendimus

Mantas Michalauskas Asmeninio albumo nuotrauka

DOUP – tai naujos kartos vizitinės kortelės, į kurių techninius sprendimus investuota 200 000 Eur. Investuotojas yra Maltoje registruota įmonė, kuri specializuojasi įdarbinimo srityje, turi šimtus komandos darbuotojų ir veikia Maltoje, Kipre, Jungtiniuose Arabų Emyruose ir kt.

„Investuotojas ieškojo tokio sprendimo, kaip „Doup“, savo verslui ir darbuotojams. Išanalizavus skaitmeninių vizitinių kortelių rinką, jį sužavėjo „Doup“ produktai, mūsų platforma ir jos funkcionalumas. Dėl mūsų pranašumų rinkoje jis buvo suinteresuotas ne tik tapti „Doup“ klientu – jis norėjo padėti mums pristatyti „Doup“ sprendimą pasauliui. Taigi, jis bus aktyvus investuotojas, kuris prie „Doup“ prisidės ne tik finansiškai, bet ir savo asmeniniu laiku, žiniomis, kontaktais, komandos nariais“, – sako vienas iš „Doup“ įkūrėjų Mantas Michalauskas.

Investicijos naujiems techniniams sprendimams ir komandos augimui

„Pirmiausia didžioji investicijų dalis bus skirta naujiems techniniams sprendimams – platformos ir programėlės tobulinimui, naujų funkcijų integravimui. Taip pat ruošiamės plėsti savo produktų ir paslaugų asortimentą, todėl laukia didelės naujienos!

Be to, DOUP įdarbins naujus komandos narius pardavimų, rinkodaros ir vadovo pozicijose, taip pat žengs pirmuosius „Doup“ sprendimų plėtros žingsnius į užsienio rinkas.

Be to, „Doup“ turės naują verslo padalinį Maltoje – tai padės mums pradėti prekybą Pietų Europos šalyse. Taip pat mūsų produktai bus gaminami dviejose skirtingose Europos dalyse, todėl taip sumažės gamybos ir siuntimo išlaidos“, – sako Mantas Michalauskas.

Daugiau apie DOUP

Doup – tai naujos kartos vizitinės kortelės. Mūsų asortimente yra 4 skirtingi NFC gaminiai – bambukinės ir plastikinės kortelės, lipdukai ir apyrankės. Klientai, įsigiję bet kurį „Doup“ gaminį, gauna nemokamą prieigą prie „Doup“ platformos, kurioje gali susikurti asmeninę paskyrą ir pasirinkti, ką joje rodyti – asmeninę ir kontaktinę informaciją, socialinių tinklų paskyras, puslapių nuorodas, PDF, WORD ar PPT dokumentus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir kitą svarbią informaciją.

Be to, kortelės gavėjai, naudodamiesi išmaniąja „Doup“ funkcija, gali vienu mygtuku išsaugoti visus kontaktus savo telefone. Dauguma mūsų klientų „Doup“ korteles naudoja vietoj vizitinių kortelių, tačiau jų panaudojimo galimybės yra daug platesnės – kai kuriems klientams šios kortelės netgi atstoja įmonės puslapį, visa tai dėl galimybės turėti unikalią paskyros nuorodą.

Organizuojate renginį?

Tuomet „bzn start” gali pasiūlyti puikią galimybę išviešinti Jūsų renginį ir padėti pritraukti potencialių dalyvių.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.