...
Vygandas Pliasas

Programinės įrangos SaaS sprendimų, komandų valdymo ir produktų kūrimo ekspertas / Cortip

Konsultantas Vygandas Pliasas padeda klientams sukurti produkto vystymo planą, planuoti biudžetą, numatomus resursus, surinkti komandas ir jų vadovus, įdiegti reikalingus verslo ir produkto vystymo procesus, apsispręsti, samdyti ar pasitelkti trečiąsias šalis, taip pat komunikuoti su valdyba dėl organizacijos poreikių. Dažnas iššūkis, kurį tenka padėti įveikti organizacijoms, yra efektyvi komunikacija tarp skirtingų padalinių, tokių kaip rinkodara, produktas ir programavimas.

Vygandas dirba IT sektoriuje nuo 2007 metų. Pagrindinės šakos yra „SaaS“ (angl. Service as a Solution) tipo platformos, el. komercija ir marketingas. Vienas iš unikalių bruožų – daugiametė nuotolinio darbo patirtis nuo tada, kai tai dar nebuvo populiaru, kitaip tariant – dar iki karantino. Didelis dėmesys skiriamas nuotolinių komandų samdymui, valdymui, mokymui, motyvacijai ir optimizavimui.

Žinios apie geriausias praktikas, rinkodarą, komandas, augimą ir planavimą yra sukauptos vystant programinės įrangos produktus lyderiaujančiose pasaulio kompanijose, tokiose kaip „Toptal“ (JAV), „Velocity Black“ (JK), „Screencloud“ (JK) ir „Kayak“ (JAV).

Įgyta vertinga patirtis, samdant specialistus, gyvenančius visame pasaulyje ir dirbančius kaip laisvai samdomi specialistai arba konsultantai, bei sudarant komandų struktūras, organizuojant nuotolinį darbą su užsienio kompanijomis.
This user account status is Approved

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2022.08.22

Norisi bendradarbiauti su UK įmone iš Lietuvos, pasirašant bendradarbiavimo sutartį transporto logistikos srityje, ar būtų įmanoma tai padaryti su individualia veikla? Ar būtina Mažoji bendrija ? Ar galite papaskoti kuo įmanoma plačiau.

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.11.10

Būtų įdomu sužinoti ir stebėti, kas lojaliausi ir daugiausiai žino mūsų prekės ženklą. Gal galite pateikti daugiau informacijos ir pavyzdžių, kaip visa tai susidėlioti su Google Data Studio?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.11.02

Startuojame e. parduotuvę, kaip įsivertinti, kuri web kūrimo platforma yra efektyviausia su SEO? Klausimas ne mokesčiuose, bet kas svarbu, jei mes naudosimės kažkieno sukurtais įrankiais, kad mūsų SEO būtų efektyvus.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.