Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

17 metų patirtis draudimo veiklos skirtingose srityse: pardavimai, rizikos vertinimas, žalų reguliavimas, brokerio veikla, vadovavimas. Savo kvalifikaciją kėlė žymiausioje Pasaulyje draudimo organizacijoje LLOYD‘S. Nuo 2014 m. oficialiai atstovauja LLOYD‘S Baltijos šalyse. Giedrius yra draudimo brokerių garbės teismo ir draudimo brokerių įmonių asociacijos prezidiumo narys. G.Čiurinskas yra daugelio mūsų rinkai naujų draudimo produktų (pardavimų didinimo, renginių atšaukimo, vadovų atsakomybės, sportininkų ir kt.) pradininkas Lietuvoje. Giedrius veda seminarus, rašo straipsnius ir konsultuoja didžiausias Lietuvos įmones vadovų, profesinės ir produkto civilinės atsakomybės bei kitomis draudimo temomis.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.07.02

Kadangi verslas ganėtinai stipriai  išaugo pandemijos metu, norime įvesti šiek tiek daugiau priežiūros ir atsakomybės. Planuojame sudaryti valdybą. Ar jie bus atsakingi savo turtu, jei atneš žalos įmonei? Kokia praktika apsaugant įmonės turtą ir blogus/nuostolingus sprendimus?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.06.24

Turime dvylika vidutinių e. verslų ir tiek pat skirtingų prekės ženklų. Vienas pažįstamas verslininkas minėjo, kad jis patyrė užšifravimo (angl. ransomware) modernias atakas ir patyrė ne tik nuostolių, bet ir pražilo nuo turėto streso. Mano klausimas: kaip apsisaugoti nuo tokių atakų, ar galima valdyti šias rizikas?

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.03.03

Pandemijos metu keli mūsų pirkėjai neatsiskaito ir sąskaitose neturi pinigų už ką atsiskaityti, t. y. nesilaikė sutartinių įsipareigojimų, nes buvo numatyti atidėjimai. Jie atsiuntė, kad įsipareigojimai negali būti vykdomi, nes tai Force majeure. Ar galima apsisaugoti, apsidrausti nuo tokių įvykių ir sutartinių įsipareigojimų, nemokumo? Ar pradelsto apokėjimo? Nors prieš tai su tais pirkėjais viskas buvo […]

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.