...

„ransomware” atakos

Žinių bazė

2021.06.24

Turime dvylika vidutinių e. verslų ir tiek pat skirtingų prekės ženklų. Vienas pažįstamas verslininkas minėjo, kad jis patyrė užšifravimo (angl. ransomware) modernias atakas ir patyrė ne tik nuostolių, bet ir pražilo nuo turėto streso. Mano klausimas: kaip apsisaugoti nuo tokių atakų, ar galima valdyti šias rizikas?

Temos: .

Į klausimą atsakė:

Atsakyti į klausimą

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

Giedrius Čiurinskas

Generalinis direktorius / „Colemont“

Premium

Publikavimo data: 2021-08-09 11:00

Paminėtą riziką būtų galima apdrausti Kibernetinių rizikų draudimu. Ši draudimo rūšis suteikia finansinę apsaugą įmonėms pasikliaujančioms informacinėmis sistemomis. Kibernetinės atakos...

Publikavimo data: 2021-08-09 11:00

Paminėtą riziką būtų galima apdrausti Kibernetinių rizikų draudimu. Ši draudimo rūšis suteikia finansinę apsaugą įmonėms pasikliaujančioms informacinėmis sistemomis. Kibernetinės atakos metu įmonė gali patirti nuostolių dėl verslo nutrūkimo, duomenų vagystės ar sunaikinimo, duomenų užšifravimo. Kibernetinių rizikų draudimas numato kompensacijas ne tik nuo kibernetinių atakų, bet ir nuo kitų IT rizikų, pavyzdžiui, programavimo klaidų.

Tapk ekspertu

Esi savo srities žinovas, turi patirties? Tuomet pasidalink savo žiniomis su kitais verslo atstovais ir padėk jiems auginti savo verslą. Prisijunk prie „bzn start” bendruomenės!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.