Asta Slapšienė

Marketingo skyriaus vadovė / UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ („Invega“)

Asta „Invegoje“ atsakinga už įvairių finansinių priemonių marketingą ir įmonės klientų patirties valdymą, skaito pranešimus ir konsultuoja verslininkus įvairiais finansavimo paieškos ir galimybių klausimais. Turėdama daugiau kaip 17 metų darbo su finansinių ir visuotinės dotacijos priemonių sklaida patirtį, Asta tiki šių priemonių nauda verslui ir tuo, kad net sudėtingiausi finansiniai produktai verslui gali būti pristatyti ir išaiškinti paprastai ir įdomiai, tereikia šiek tiek empatijos ir noro.
This user account status is Approved

Straipsniai

Žinių bazė

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2021.01.02

Pandemijos metu labai trūksta pramogų, norisi kažkokio veiksmo, judesio. Tam kilo idėja sukurti platformą (esant pasisekimui programėlę), kurioje būtų skelbiami įvairių barų, klubų vakarėliai su programa. Juose galima būtų rinktis vakarėlį ir jame dalyvauti „live streaming”. Gali matyti kitus dalyvius, kalbinti, žiūrėti programą, susipažinti su naujais žmonėmis per video platformą. Idėja dar pusžalė, bet jai […]

Atsakyti

Kad atsakyti turite tapti ekspertu. Jei esate patvirtintas ekspertas, turite prisijungti.

2020.10.02

Planuojame su sese įgyvendinti sumanytą suaugusiems skirtą, ypač vakarėliams, linksmą žaidimą. Šiuo metų jį testuojam, galvojam, ar pavyktų patentuotis ir, žinoma, gauti verslo paramą? Jei pavyktų čia, galvotume apie eksportą.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.