...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Susikurk sėkmę savo regione

Įvykęs renginis

Susikurk sėkmę savo regione

,

Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija tęsia iniciatyvą „Sėkmė lydi startuojančius ir inovuojančius“ ir kviečia Vilniaus regione įsikūrusias verslo įmones, valstybinių bei akademinių įstaigų atstovus į seminarą „Susikurk sėkmę savo regione“, kuris vyks 2018 m. lapkričio 7 d. Vilniuje, ISM Inovacijų bazėje, adresu Arklių g. 18D. Pranešimus skaitys Technologijų ir inovacijų paramos verslui agentūros (TIPVA), […]

Kaina: Nemokamai

  • 2018-11-07/2018-11-0709:00/17:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Technologijų ir inovacijų paramos verslui asociacija tęsia iniciatyvą „Sėkmė lydi startuojančius ir inovuojančius“ ir kviečia Vilniaus regione įsikūrusias verslo įmones, valstybinių bei akademinių įstaigų atstovus į seminarą „Susikurk sėkmę savo regione“, kuris vyks 2018 m. lapkričio 7 d. Vilniuje, ISM Inovacijų bazėje, adresu Arklių g. 18D.

Pranešimus skaitys Technologijų ir inovacijų paramos verslui agentūros (TIPVA), Lietuvos inovacijų centro (LIC), Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU), Civitta, Factobotics, Rubedo sistemos, Intechcentro bei Šiaulių banko (ŠB) atstovai.

Renginį moderuos LIC ekspertas Sigitas Besagirskas.
Atsiradus nenumatytoms aplinkybėms, renginio programa gali šiek tiek keistis.
Seminaras nemokamas, tačiau registracija būtina!
Renginio programa ČIA.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.