...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

PRIEMONĖS „EXPO SERTIFIKATAS LT“ SEMINARAS PAREIŠKĖJAMS

Įvykęs renginis

PRIEMONĖS „EXPO SERTIFIKATAS LT“ SEMINARAS PAREIŠKĖJAMS

,

Š. m. spalio 2 d. kviečiame labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, veikiančių gamybos bei paslaugų sektoriuose, atstovus į priemonės „Expo sertifikatas LT“ seminarą pareiškėjams.Seminaro metu LVPA lektoriai Gytis Petrukaitis ir Lina Rutkauskaitė pristatys ir atsakys į klausimus apie galimybes įmonėms gauti finansavimą ir įgyti eksporto plėtrai reikalingus sertifikatus. Registracijos į seminarą pradžia – 9.30, […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-10-02/2019-10-0209:30/12:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Š. m. spalio 2 d. kviečiame labai mažų, mažų ir vidutinių įmonių, veikiančių gamybos bei paslaugų sektoriuose, atstovus į priemonės „Expo sertifikatas LT“ seminarą pareiškėjams.Seminaro metu LVPA lektoriai Gytis Petrukaitis ir Lina Rutkauskaitė pristatys ir atsakys į klausimus apie galimybes įmonėms gauti finansavimą ir įgyti eksporto plėtrai reikalingus sertifikatus.
Registracijos į seminarą pradžia - 9.30, seminaro pradžia - 10.00, trukmė - 2 val.Seminaras vyks Savanorių pr. 28. Vilniuje. Seminaras taip pat bus tiesiogiai transliuojamas ir internetu. Prašome registruojantis nurodyti, ar norėsite seminarą stebėti internetu. Jums bus iš anksto atsiųsta nuoroda.

DĖMESIO: prašytume registruojantis į seminarą tiksliai užpildyti formą (pirma nurodyti pavardę, tuomet vardą) ir iš vieno kompiuterio registruoti tik vieną žmogų.
Kilus klausimams, teirautis: komunikacija@lvpa.lt.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.