...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Tech-hub pre-accelerator Info Day #8

Įvykęs renginis

Tech-hub pre-accelerator Info Day #8

Premium

,

Info Day Turi inovatyvią idėją ir nori ją paversti startuoliu? Abejoji, ar gali? Trūksta patirties, komandos narių, mentorių? Apie galimybę savo idėją paversti verslu išgirsk #TechHub pre-akceleratoriaus informaciniame renginyje! ✅ Renginio metu programos vadovas dr. Gediminas Rumšas pristatys dalyvavimo pre-akceleratoriuje naudas, mokymų planą, mentorius. Į jūsų klausimus atsakys bei savo patirtimi pasidalins mokymus baigę programos […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-03-07 16:00-18:00
  • Virtualus renginys
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Turi inovatyvią idėją ir nori ją paversti startuoliu? Abejoji, ar gali? Trūksta patirties, komandos narių, mentorių? Apie galimybę savo idėją paversti verslu išgirsk #TechHub pre-akceleratoriaus informaciniame renginyje!

✅ Renginio metu programos vadovas dr. Gediminas Rumšas pristatys dalyvavimo pre-akceleratoriuje naudas, mokymų planą, mentorius. Į jūsų klausimus atsakys bei savo patirtimi pasidalins mokymus baigę programos absolventai: startuolio „Affair 212“ bendraįkūrėjas Edvinas Sinkevičius ir „Doohoo“ bendraįkūrėja Dobilė Minkutė.

? Prie renginio prisijunkite čia ?

Renginio kalba - anglų.

? Tai bus aštuntasis ir paskutinis startuolių pre-akceleratoriaus ciklas – iki šiol, septynių ciklų metu, sulaukėme daugiau nei 600 dalyvių paraiškų, programą baigė jau 140 startuolių. Pre-akceleratorius apjungė daugiau nei 500 inovatorių.

Startuoliai trijų mėnesių programos metu su asmeniniais mentoriais bei ekspertais iš Lietuvos ir užsienio išnagrinės 12 mokymų temų: išsigrynins tikslinį klientą, atliks rinkos ir konkurentų analizę, sukurs įėjimo į rinką strategiją, sužinos apie verslo steigimo, produkto vystymo, pozicionavimo, prekės ženklo kūrimo, komandos stiprinimo, finansavimo, intelektinės nuosavybės ir kitas verslo subtilybes. To tikslas – padėti startuoliams išvystyti jų idėją iki minimalaus gyvybingo produkto.

Programą sėkmingai baigę startuoliai turės galimybę prisistatyti (angl. pitch) investuotojų komisijai baigiamajame „Demo Day“ renginyje. Be to, geriausiai pasirodžiusi komanda bus apdovanota vertingais prizais – bilietais į akceleratorius užsienyje bei kelionėmis į startuoliams reikalingus susitikimus su partneriais ar renginius ES valstybėse.

Teikti paraiškas dalyvauti pre-akceleratoriuje gali visi startuoliai (didelį ir inovacijomis grindžiamą verslo plėtros potencialą turinčios labai mažos ar mažos įmonės, veikiančios ne ilgiau nei 5 metus) ar planuojantys juos įkurti. Kiekviena pretenduojanti komanda pagal parengtą pavyzdinę formą turi pateikti informaciją apie startuolį, komandą, paslaugą (produktą) bei pagrįsti jos inovatyvumą. Gautas paraiškas įvertins bei dalyvius atrinks projekto ekspertai.

Šis ciklas vyks nuotoliniu būdu ir anglų kalba.

Registruokitės iki kovo 12 dienos čia.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.