...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Šiaurės Amerikos Lietuvos verslo forumas 2023

Įvykęs renginis

Šiaurės Amerikos Lietuvos verslo forumas 2023

Premium

,

Šiemet NALB Forum bus fokusuojamasi į inovacinių produktų ir paslaugų eksporto skatinimą į Šiaurės Amerikos šalis ir naujų investicijų pritraukimą į Lietuvą. Jau keletą metų sėkmingai vykstantis renginys šiais metais vyks dvi dienas ir bus išplėstas tiek dalyvių, tiek darbinių diskusijų skaičiumi. Planuojama, kad šiemet NALB Forum dalyvaus per 300 verslininkų, verslo profesionalų, mokslininkų ir […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Šiemet NALB Forum bus fokusuojamasi į inovacinių produktų ir paslaugų eksporto skatinimą į Šiaurės Amerikos šalis ir naujų investicijų pritraukimą į Lietuvą.

Jau keletą metų sėkmingai vykstantis renginys šiais metais vyks dvi dienas ir bus išplėstas tiek dalyvių, tiek darbinių diskusijų skaičiumi. Planuojama, kad šiemet NALB Forum dalyvaus per 300 verslininkų, verslo profesionalų, mokslininkų ir valdžios atstovų.

Pagrindinis dėmesys  šiemet skirtas penkioms sektorinėms temoms: lietuviškos startuolių ekosistemos dalyvių bendradarbiavimo stiprinimui su partneriais iš už Atlanto, gyvybės mokslams, pažangiosios pramonės ir inžinerijos įmonių plėtrai Šiaurės Amerikoje, kūrybinėms industrijoms, transportui bei logistikai.

Šiaurės Amerikos – Lietuvos verslo forumas yra neabejotinai svarbiausias verslo renginys, skirtas Lietuvos įmonėms, svarstančioms apie galimybes pradėti darbą JAV arba čia plėstis.

Ypatingas dėmesys verslo profesionalų kontaktų užmezgimui

Šiemet ypatingas dėmesys Forume bus skirtas Lietuvos verslininkų ir Šiaurės Amerikos šalyse gyvenančių verslo profesionalų kontaktų užmezgimui ir naujų verslo galimybių atradimui: birželio 7 d. bus surengtas specialus renginys, skirtas Lietuvos verslininkų ir Šiaurės Amerikoje gyvenančių lietuvių kilmės profesionalų kontaktų užmezgimui. Čikagoje veikia aktyvi lietuvių bendruomenė, pačiame NALB Forum dalyvaus verslo profesionalų klubai iš Niujorko, Los Andželo, Čikagos ir kitų Šiaurės Amerikos miestų.

Daugiau informacijos apie NALB Forum, renginio programą ir kalbėtojus, registracijos formą galimą rasti interneto svetainėje www.nalbforum.com. 

NALB Forum oficialiai globoja Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir Ilinojaus gubernatorius J. B. Pritzkeris. Renginį organizuoja Lietuvos diplomatinės atstovybės JAV ir Kanadoje, Baltijos Amerikos prekybos rūmai, „Global Lithuanian Leaders“, Amerikos lietuvių bendruomenė, Pasaulio lietuvių meno taryba, „World Business Chicago“ ir šie lietuvių profesionalų klubai: Čikagos Rotary klubas, Amerikos lietuvių verslo asociacija Los Andžele (LABA.LA), Čikagos lietuvių miesto klubas ir Niujorko lietuvių profesionalai.

JAV yra prioritetinė Lietuvos eksporto ir inovacijų, tiesioginių užsienio investicijų pritraukimo, turizmo, žemės ūkio ir maisto produktų rinka. Pernai prekybos apyvarta su JAV augo net 104 proc. ir sudarė 6,4 mlrd. eurų. Eksportas į JAV augo 9 proc. ir pasiekė 2,4 mlrd. eurų. Dvišalės prekybos apyvarta su Kanada pernai sudarė 157 mln. eurų, Lietuvos eksportas į Kanadą siekė virš 128 mln. eurų.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.