...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas: pristatymas įmonėms

Įvykęs renginis

Šiaurės Amerikos ir Lietuvos verslo forumas: pristatymas įmonėms

Premium

,

Kviečiame Lietuvos įmones dirbančias ar planuojančias dirbti su JAV rinka iš pirmų lūpų išgirsti apie Šiaurės Amerikos – Lietuvos verslo forumą (NALBF), kuris vyks 2024 m. kovo mėn. 6-7 d. Niujorke, JAV. Šių metų forumo turinys nukreiptas į technologijas, pokyčius skirtingose industrijose, dirbtinio intelekto sukuriamas galimybes ir potencialius iššūkius. Dėl Niujorko miesto specifikos, daug dėmesio […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Kviečiame Lietuvos įmones dirbančias ar planuojančias dirbti su JAV rinka iš pirmų lūpų išgirsti apie Šiaurės Amerikos - Lietuvos verslo forumą (NALBF), kuris vyks 2024 m. kovo mėn. 6-7 d. Niujorke, JAV.

Šių metų forumo turinys nukreiptas į technologijas, pokyčius skirtingose industrijose, dirbtinio intelekto sukuriamas galimybes ir potencialius iššūkius. Dėl Niujorko miesto specifikos, daug dėmesio susilauks finansų industrija, profesionalių paslaugų sektorius.

Forumo tikslas - skatinti prekybinius ir investicinius ryšius tarp Lietuvos ir Jungtinių Amerikos Valstijų bei Kanados, suburti Lietuvos ir Šiaurės Amerikos verslo lyderius ir profesionalus abipusiai naudingiems verslo projektams Šiaurės Amerikoje ir Lietuvoje bei sukurti platformą bendradarbiavimui.

Kovo 5-6 d. LR konsulate Niujorke bus organizuojami įėjimo į JAV rinką mokymai, dalinamasi sėkmės istorijomis. Kovo 6 d. organizuojamas vakarinis tinklaveikos renginys.

Sausio 11 d. renginio metu forumo organizatoriai Lietuvos įmonėms pristatys forumo programą.

Pranešėjai:

  • Andrius Neviera, LR komercijos atašė Niujorke
  • Giedrius Galkauskas, LR įgaliotasis ministras Niujorke

Renginys bus tiesiogiai transliuojamas per Inovacijų agentūros Facebook paskyrą nuo 15:00 iki 16:00 val. LT laiku. Lietuvos eksportuojančias įmones kviečiame registruotis.

Renginį organizuoja Inovacijų agentūra drauge su LR generaliniu konsulatu Niujorke.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.