...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra

Įvykęs renginis

Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra

Premium

,

Lapkričio 28 d., 10 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Enterprise Europe Network kviečia į nemokamą internetinį seminarą „Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra“. Seminaro metu bus pristatyta: Japonijos kultūros pagrindas ir vertybės Japonijos verslo pasaulis ir įmonės Japonijos tarpkultūrinis profilis per tarpkultūrines dimensijas – galios valdymas, samprotavimo būdas, […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Lapkričio 28 d., 10 val. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei Enterprise Europe Network kviečia į nemokamą internetinį seminarą „Pažinkime Japoniją: darbas ir bendravimas su japonais, Japonijos verslo kultūra“.

Seminaro metu bus pristatyta:

  • Japonijos kultūros pagrindas ir vertybės
  • Japonijos verslo pasaulis ir įmonės
  • Japonijos tarpkultūrinis profilis per tarpkultūrines dimensijas – galios valdymas, samprotavimo būdas, laiko valdymas…
  • Įėjimo į rinką kanalai

Pranešėjas: Pierre Tuvi

Pierre’as Tuvi yra Paryžiuje įsikūrusios konsultacinės kompanijos SyVision, remiančios tarptautines įmones, norinčias vystytis Azijoje ir Europoje, įkūrėjas. Jis prižiūri bei aktyviai dalyvauja visose SyVision vykdomose misijose. Su Japonijos ir Europos klientais, norinčiais tobulėti užsienyje, jis dažnai eina vyresniojo konsultanto, vadovaujančio atsakingai komandai, pareigas. Pierre Tuvi teikia įmonėms tarpkultūrines instruktavimo/mokymo paslaugas ir yra dirbęs su beveik visomis didžiausiomis Prancūzijos įmonėmis. Pierre Tuvi turi ypač daug žinių bei patirties šiuose sektoriuose: automobilių, aeronautikos, energetikos, daiktų interneto ir medicinos. Jis taip pat dirba su viešąja įstaiga JETRO (Japonijos išorės prekybos organizacija), kuri priklauso Japonijos ekonomikos, prekybos ir pramonės ministerijai.

Seminaras vyks ZOOM platformoje.

Seminaro kalba: anglų

Registracija iki: lapkričio 27d., 16:00 val.

*Dalyvavimas renginyje nemokamas, bet registracija  – būtina. Prisijungimo nuoroda bus išsiųsta registruotiems dalyviams dieną prieš renginį.

Iškilus klausimams rašykite ingrida.braziuniene@chamber.lt arba skambinkite +370 633 74431

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.