...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Nacionalinis verslumo iššūkis

Įvykęs renginis

Nacionalinis verslumo iššūkis

,

Verslas – nėra vien suaugusiųjų užsiėmimas! Jam tikrai nereikia supergalių, kurių galbūt galvoji, kad pats (-i) neturi. Priimk verslumo iššūkį, pasitikrink savo žinias ir įsitikink, kad verslą gali pradėti kurti dar mokyklos suole. Drąsiau į verslą! Nacionalinį verslumo iššūkį sudaro 20 klausimų – pasirinkęs (-usi) atsakymo variantą, iškart pamatysi, ar jis buvo teisingas bei gausi atsakymo […]

Kaina: Nemokamai

  • 2023-01-23/2023-02-19
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Verslas – nėra vien suaugusiųjų užsiėmimas! Jam tikrai nereikia supergalių, kurių galbūt galvoji, kad pats (-i) neturi. Priimk verslumo iššūkį, pasitikrink savo žinias ir įsitikink, kad verslą gali pradėti kurti dar mokyklos suole. Drąsiau į verslą!

Nacionalinį verslumo iššūkį sudaro 20 klausimų – pasirinkęs (-usi) atsakymo variantą, iškart pamatysi, ar jis buvo teisingas bei gausi atsakymo paaiškinimą. Testo laikas nėra ribojamas – į klausimus gali atsakyti savu tempu. Tik atmink, jei nori dovanų – būtinai pilnai užpildyk testą! Dalyvauti nacionaliniame verslumo iššūkyje kviečiame iki vasario 19 d.

P.S. dalį atsakymų rasi čia: http://drasiauiversla.lt/

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.