...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Verslo situacija Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje (internetinis seminaras)

Įvykęs renginis

Verslo situacija Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje (internetinis seminaras)

2020 m. gegužės 20 d. 10 val. Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti nuotoliniame susitikime su LR komercijos atašė Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje. LR komercijos atašė pristatys esamą situaciją ir verslo aplinkos pokyčius Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje, iššūkius, susijusius su COVID-19, galimybes ir pagalbą Lietuvos įmonėms. Transliacija vyks internetu […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

2020 m. gegužės 20 d. 10 val. Enterprise Europe Network, veikiantis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose, kviečia dalyvauti nuotoliniame susitikime su LR komercijos atašė Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje.

LR komercijos atašė pristatys esamą situaciją ir verslo aplinkos pokyčius Švedijoje, Norvegijoje ir Suomijoje, iššūkius, susijusius su COVID-19, galimybes ir pagalbą Lietuvos įmonėms.

Transliacija vyks internetu (užsiregistravusiems dieną prieš renginį bus išsiųsta nuoroda, per kurią prisijungę galėsite dalyvauti nuotoliniame susitikime).

Renginys yra nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki š. m. gegužės 18 d. registruotis nuorodoje https://forms.gle/E2pVriNpyysj6bFy7

Daugiau informacijos: https://tinyurl.com/yac2p6nz

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.