...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Verslo plėtra Azijoje – iššūkiai ir galimybės

Įvykęs renginis

Verslo plėtra Azijoje – iššūkiai ir galimybės

,

Tai jau 4-asis AIESEC Lietuva organizuojamas verslo renginys. Juo pradedamas keturių renginių ciklas apie Lietuvos įmonių plėtros galimybes kituose žemynuose. Renginių ciklo metu pranešėjai iš įvairių įmonių, organizacijų, asociacijų dalinsis informacija apie verslo plėtrą, patirtimi ir praktiniais patarimais. Pirmasis renginys, „Verslo plėtra Azijoje – iššūkiai ir galimybės“, atskleis plėtros į Aziją ypatumus. Ar Azija – […]

Kaina: Nemokamai

  • 2016-11-2310:00/13:00
  • Vilnius
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Tai jau 4-asis AIESEC Lietuva organizuojamas verslo renginys. Juo pradedamas keturių renginių ciklas apie Lietuvos įmonių plėtros galimybes kituose žemynuose. Renginių ciklo metu pranešėjai iš įvairių įmonių, organizacijų, asociacijų dalinsis informacija apie verslo plėtrą, patirtimi ir praktiniais patarimais.

Pirmasis renginys, „Verslo plėtra Azijoje – iššūkiai ir galimybės“, atskleis plėtros į Aziją ypatumus. Ar Azija – patraukli vieta Lietuvos įmonių eksportui? Kokie sunkumai kyla braunantis į rytų šalis ir kaip juos spręsti? Ar įmanoma įžengti į Kinijos rinką? Atsakymus į šiuos bei kitus klausimus bus galima išgirsti renginio metu.

Renginio programa, registracija ir daugiau informacijos: goo.gl/SZn0zX

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.