...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Nykstančios sporto industrijos ribos: pasaulinės kaitos tendencijos

Įvykęs renginis

Nykstančios sporto industrijos ribos: pasaulinės kaitos tendencijos

,

Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME sėkmingai startavęs pristato Jums jau antrąjį mentorių ir jo temą. Nykstančios sporto industrijos ribos: pasaulinės kaitos tendencijos Edvinas Eimontas Sportas sugebėjo ilgą laiką veikti pakankamai „autonominiu režimu“ – su savo reguliavimu, organizavimu, verslo vystymu, principais ir taisyklėmis. Tai tarsi globali „ekosistema“. Su sporto industrija, generuojančia 2 proc. pasaulio BVP, vienokiu […]

Kaina: 20.00

  • 2018-12-04/2018-12-0417:30/21:00
  • Nėra
  • Bilietai: 20.00
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Verslo mentorystės renginių ciklas: MentorME sėkmingai startavęs pristato Jums jau antrąjį mentorių ir jo temą.

Nykstančios sporto industrijos ribos: pasaulinės kaitos tendencijos
Edvinas Eimontas

Sportas sugebėjo ilgą laiką veikti pakankamai „autonominiu režimu“ – su savo reguliavimu, organizavimu, verslo vystymu, principais ir taisyklėmis. Tai tarsi globali „ekosistema“. Su sporto industrija, generuojančia 2 proc. pasaulio BVP, vienokiu ar kitokiu būdu savo gyvenime susiduriame kiekvienas. Ir panašu, kad šie „susidūrimai“ ateityje bus dar labiau juntami. Spartūs globalūs ekonominiai, socialiniai, kultūriniai ir technologiniai pokyčiai nepalieka nuošalyje ir sporto industrijos, kuri itin sparčiai transformuojasi, o jos kadaise aiškios ribos kasdien vis labiau nyksta ir niveliuojasi su kitomis industrijomis. Sportas, kaip ir kiekviena ekosistema, stengiasi išlaikyti pusiausvyrą ir balansą, kad sistema nenustotų gyvavusi ir toliau funkcionuotų. Tai kaip sportas – nuo politikos iki verslo – atrodys visai netolimoje ateityje?

Renginio programa:

17:30 registracija
18:00 renginio pradžia
19:00 klausimų ir atsakymų sesija
20:00 kontaktų vakaras su kava bei užkandžiais
21:00 renginio pabaiga

Specialus 5 € nuolaidos kodas  BZN5  

MentorME - tai keturis kartus dar šiais metais verslo bendruomenę suburianti iniciatyva, suteikianti galimybę pasisemti praktinių žinių iš visuomenėje neabejotinai pripažintų, savo srityje ekspertiškumo lygį pasiekusių verslo ir ekonomikos profesionalų.
MentorME mentoriai: dr. Gitanas Nausėda, Edvinas Eimontas, Tomas Varnas, Ilja Laurs Verslo mentorystės renginių ciklą MentorME pristato Shortcut rinkodaros sprendimai kartu su Kauno kolegijos Verslo centru bei NexturyHUB bendradarbystės erdve.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.