...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Konferencija „Šiuolaikiniai pastatų modeliai ir jų architektūra"

Įvykęs renginis

Konferencija „Šiuolaikiniai pastatų modeliai ir jų architektūra"

,

Kviečiame registruotis į nemokamą konferenciją „Šiuolaikiniai pastatų modeliai ir jų architektūra” Konferencijoje aptarsime, kaip projektuoti skirtingo pobūdžio objektus, atitinkančius konkrečius visuomenės interesus, ir taip tikslingai atliekančius savo funkcijas, ir kaip garantuoti tikslingą miesto plėtrą, kurios pagrindas – visapusė evoliucija, tampanti monumentu esamiems socialiniams, ekonominiams ir kultūriniams aspektams. Atvykite apie architektūrą ir jos inovacijas išgirsti iš […]

Kaina: Nemokamai

  • 2019-02-07/2019-02-0710:00/13:00
  • Nėra
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Kviečiame registruotis į nemokamą konferenciją „Šiuolaikiniai pastatų modeliai ir jų architektūra"

Konferencijoje aptarsime, kaip projektuoti skirtingo pobūdžio objektus, atitinkančius konkrečius visuomenės interesus, ir taip tikslingai atliekančius savo funkcijas, ir kaip garantuoti tikslingą miesto plėtrą, kurios pagrindas – visapusė evoliucija, tampanti monumentu esamiems socialiniams, ekonominiams ir kultūriniams aspektams. Atvykite apie architektūrą ir jos inovacijas išgirsti iš geriausių savo srities specialistų!

Labai džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungė ir pranešimus skaitys architektai Gintaras Čaikauskas, Algimantas Neniškis ir Katalonijos pažangios architektūros instituto architektas Marco Ingrassia.

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.