...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Konferencija EKSPORTO KODAS. Kaip neiššvaistyti geros krizės?

Įvykęs renginis

Konferencija EKSPORTO KODAS. Kaip neiššvaistyti geros krizės?

Pasaulinės pandemijos akivaizdoje kalbame apie tai, kaip iššūkius paversti galimybėmis, o „naują realybę“ – eksporto sėkmės veiksniu. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei rūmuose veikiantys Enterprise Europe Network  ir Eksportuotojų klubas jau trečią kartą, parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu, organizuoja eksporto konferenciją ir kviečia įmonių vadovus, eksporto, pardavimų vadovus ir specialistus. Konferencijoje 7 pranešimai apie įkvėpimus, […]

Kaina: Nemokamai

  • 2020-10-0912:00-16:30
  • Žalgirio arena, amfiteatras arba online
  • Bilietai: Nemokamai
  • Nėra

Renginio aprašymas:

Pasaulinės pandemijos akivaizdoje kalbame apie tai, kaip iššūkius paversti galimybėmis, o „naują realybę“  eksporto sėkmės veiksniu.

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei rūmuose veikiantys Enterprise Europe Network  ir Eksportuotojų klubas jau trečią kartą, parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ metu, organizuoja eksporto konferenciją ir kviečia įmonių vadovus, eksporto, pardavimų vadovus ir specialistus.

Konferencijoje 7 pranešimai apie įkvėpimus, karališkosios šeimos pasirinkimus, psichologiją, saugumą kibernetiniame pasaulyje, kelią iš vienos industrijos į kitą, galimybes ir netgi kosmosą. Profesionalai – praktikai dalinsis savo patirtimi ir patarimais, kaip efektyviai išnaudoti laiką krizės metu ir  net pasaulyje uždarius sienas neuždaryti eksporto durų.

Data: 2020 m. spalio 9 d.

Vieta: Žalgirio arenos amfiteatras ir tiesioginė transliacija internete

Laikas: 12.00–16.30

Daugiau informacijos apie renginio pranešimus ir pranešėjus rasite PROGRAMOJE.

Renginys nemokamas, tačiau išankstinė registracija būtina. Registruotis į renginį galite čia.

Registruojantis į renginį nurodykite ar planuojate dalyvauti konferencijoje Žalgirio arenos amfiteatre ar stebėti tiesioginę transliaciją internetu. Užsiregistravusiems prieš renginį bus atsiųstas laiškas su detalesne informacija.

 

Svarbi informacija dėl COVID-19:

DĖMESIO! Visi dalyviai renginio metu privalo dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Renginys organizuojamas laikantis visų Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijų.

Gyvenamosios vietos duomenys renkami ir tvarkomi tik COVID-19 profilaktikos ir kontrolės priemonių įgyvendinimo tikslais. Daugiau informacijos: https://sam.lrv.lt/lt/naujienos/nuo-rugsejo-1-dienos-renginiu-ziurovu-ir-dalyviu-elektronine-registracija

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.