...

Sužinok pirmas apie planuojamą renginį!

Internetinis seminaras „BREXIT: praktinė informacija apie prekybos su Jungtine Karalyste sąlygas“

Įvykęs renginis

Internetinis seminaras „BREXIT: praktinė informacija apie prekybos su Jungtine Karalyste sąlygas“

Š. m. vasario 18 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network rengia virtualų seminarą „BREXIT: praktinė informacija apie prekybos su Jungtine Karalyste sąlygas“. Renginio partneriai – Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje, Muitinės departamentas ir Valstybinė mokesčių inspekcija. Pranešėjai apžvelgs JK ir ES prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo niuansus, verslui svarbius pokyčius, problematiką, įsigaliosiančius […]

Kaina: Nemokamai

Renginio aprašymas:

Š. m. vasario 18 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network rengia virtualų seminarą „BREXIT: praktinė informacija apie prekybos su Jungtine Karalyste sąlygas“. Renginio partneriai – Lietuvos ambasada Jungtinėje Karalystėje, Muitinės departamentas ir Valstybinė mokesčių inspekcija.

Pranešėjai apžvelgs JK ir ES prekybos ir bendradarbiavimo susitarimo niuansus, verslui svarbius pokyčius, problematiką, įsigaliosiančius standartus, pokyčius, susijusius su prekių apyvarta, muitinės formalumais, taikomais importuojamoms ir eksportuojamoms prekėms, įskaitant lengvatinės prekių kilmės nustatymo specifiką, su PVM susijusius klausimus.

Renginys skirtas įmonėms jau vykdančioms ar planuojančioms vykdyti prekybą su Jungtine Karalyste.

Renginio programa: https://tinyurl.com/y2ely65j

Renginys nemokamas. Norinčius dalyvauti prašome iki š. m. vasario 17 d. registruotis nuorodoje https://forms.gle/JKvB4e3EZE1X2LgD6.

Užsiregistravusiems dalyviams dieną prieš renginį bus išsiųsta nuoroda su prisijungimo informacija.

Maloniai kviečiame dalyvauti!

Dėmesio! Svetainė naudoja slapukus. Daugiau informacijos apie slapukus galite rasti čia.